Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy érzem soha nem fogok...

Úgy érzem soha nem fogok lefogyni. Lehet fel kéne adnom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Február közepén kezdtem el életmódot váltani, akkor voltam 109 kg. Jelenleg 91 kg vagyok. Szerettem volna nyár végéig 80 kg lenni, de egyszerűen alig mozdul a mérleg.


Reggelire általában müzlit vagy zabpelyhet eszek, mellé tejeskávé. Délelőtt egy kis gyümölcsöt, ebédre leves, husit és vagy rizst vagy salátát mellé. Délután joghurtot, vacsorára pedig protein shaket iszok, mert vacsora előtte szoktam tornázni.


Ne is várjam, hogy lefogyjak még 11 kg-ot nyár végéig, ugye?


2014. júl. 18. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél egy centit, és mérd a centiket, mert nagyon nem a kilók számítanak

Biztosan fogysz, csak már felszedtél némi izmot i.

2014. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tomimi2 válasza:
0%

Ha sokat számítógépezel, tablettezel, telefonozol, stb..akkor sem sokat fogsz fogyni.


- Sportolj

- kevesebben "pihenj"

- Ne egyél zsíros kaját

-------------------------------------------------------

Ha ezt betartod akkor lehetséges hogy 11 kg-ot le fogsz fogyni :)

2014. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Őszintén, ha feladod, akkor jobb lesz? Nem, csak visszahízod az eddigi keservesen leadott kilókat.

Nagyon jól haladsz, folytasd tovább!

Ha valóban ÉLETmódot váltasz, akkor azt nem adod fel, mert az egy életre szól!

2014. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7kgot letudsz adni aug. vegeig.
2014. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lefogytál majdnem 20 kg-ot, akkor mit aggódsz? Mi lesz nyár végén, hogy neked addigra aztán mindenképp le kell fogynod? Majd lefogysz októberre, vagy decemberre, vagy jövő tavaszra. Nem mindegy? Az a lényeg, hogy a végén szép és egészséges leszel, ha jól csinálod a diétát, és van türelmed és erőd megdolgozni az eredményért. Lesz mire büszkének lenned, lesz önbizalmad. Jó úton haladsz, csináld szépen tovább, és rövidesen meglesz az eredmény, amit szeretnél.
2014. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden hozzáállás kérdése kedves kérdező! Ha igazán el akarod érni a kívánt súlyt, akkor el is fogod érni. Senki se mondta, hogy ezért nem kell megdolgozni, nagyon is meg kell. A jó dolgokért a poklot is meg kell járni, de nem bánod meg, ha a végén ott van a tükörben az a test, amiért küzdöttél. Tehat, ha úgy álsz hozza, hofy NEM ADOM FEL!! Na...akkor sikerülni fog 100%. :) Sok sikert, büszke lehetsz az eddigi eredményeidért, így tovább, meg tudod csinálni!! Képzeld el milyen jó lesz 80 kilósan, elárulom, zseniális érzés lesz. 17/L
2014. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Never give up!
2014. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!