Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok lefogyni? Már...

Miért nem tudok lefogyni? Már teljesen reménytelennek érzem magam.

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok fogyni, pedig heti 4-5 alkalommal 2 órákat szoktam edzeni, rendesen izzadok, ömlik rólam a víz. Enni szinte csak reggel és este szoktam(mindig csak egy keveset eszem, akkor sem zsírosat). Már jó 3 hónapja edzem és szó szerint semmi eredménye nincsen. Először volt izomlázam, de most akármennyire erőlködöm és izzadok egyáltalán nem érzek izomlázat utána, csak miközben csinálom.

163cm-hez 68kg vagyok és ez 3 hónap alatt semmit nem változott. Nem tudom, hogyan tudnék még akár csak 5 kilót is fogyni...Ha valaki volt már hasonló helyzetben, vagy tudna bevált tippeket adni, akkor azt megköszönném!

19/L


2013. szept. 26. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyit edzel, a fogyás eleinte a súlyodon nem fog látszani, hiszen az izom nehezebb mint a zsír. Szerintem a tested változott, biztos jobban nézel ki, csak a mérleg nem mutatja. Vegyél fel egy olyan ruhát, amit egy régebbi fényképen viselsz. Nézd meg, hogy akkor hogy állt, és hogy most hogy áll.
2013. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az étkezésedről alig írsz. A "kevés" elég relatív fogalom. Abból még hogy zsírosat nem eszel, ehetsz csokikat, meg cukros péksütiket, amik attól hogy nem zsírosak még ugyanúgy nem jók...
2013. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem jo otlet csak reggel meg este enni de nyugodtan javitsatok ki ha nem igy van. Probalj meg legalabb 3-szor etkezni.
2013. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igaza lehet az elso valaszolonak: azert, mert a merleg semmilyen valtozast nem mutat, meg fogyhattal. Nincs azzal semmi baj, formas leszel.

Az etkezest tenyleg nem fejtetted ki, de ha ilyen intenziven edzel, taplalkozz feherjedusan, egyel sok zoldseget, mert a szervezeteenek szuksege van ra.

2013. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem is tudom mikor ettem utoljára csokit, péksütit meg nagyon ritkán eszem, inkább húst zöldségekkel vagy levest eszem, a rizst is kivontam az étrendemből és a kenyeret is.

Bár lehet, hogy tényleg az a probléma, hogy egy nap egyszer-kétszer étkezem(ebbe nem is gondoltam bele, azt hittem ha kevesebbet eszem egy nap, akkor jobban fogyok).

Elsőnek: igen azért látom, hogy izmosodott a karom és a derekam is keskenyebb lett, de a fő-problémás részeken még mindig nem látok eredményt(fenék, comb, csípő), pedig leginkább azokra edzek.

2013. szept. 26. 10:36
 6/13 A kérdező kommentje:
Jajj, majdnem elfelejtettem: Köszönöm az eddigi kommenteket:)
2013. szept. 26. 10:37
 7/13 anonim ***** válasza:

#4 valaszolo vagyok. Akkor a menuvel nincs gond, de ne eheztesd magad, mert megbolondul az anyagcsered.

Az ilyen problemas teruleteken nem konnyu fogyni, csak kitartas kell hozza es biztosan onnan is lemegy majd a felesleg.

2013. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ez azért van hogy nem tudsz fogyni mert nem eszel .. irod " reggel és este " szoktál enni és akkor is keveset, ekkor az van h átesel a ló tuloldalára , és hizni fogsz csak azért is , azért mert a szervezeted tulélő üzemmodba kapcsol lelassul az anyagcsere , és minden amit eszel probálja beépiteni , raktározni , egyél napi 6x keveset , nem lassul le az anyagcseréd , vércukor szinteed se megy le és ha mozodsz is lemegy rolad a zsir

nem akarlak bártani , de 163/68nál azért gyorsan lekéne menni és majd ien 58-60-nél kéne akadoznia amikor már még nehezebb :)

tarsd magad a heti 0.5kg , veszésnél , ne várd hamar az h 1 honap alatt 10 kilo lemegy, ne nézd mindiga sulyodat , sok sikert!

22/f

2013. szept. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"túlélő üzemmódba kapcsol" - nem is gondoltam erre, igazad lehet! Most akkor megpróbálok napi többször keveset enni, hátha tényleg bejön.

Igen 163 centimhez 68kg vagyok, megkérdeztem ismerősöket, osztálytársakat hány kilónak saccolnak és 58-60 körül tippeltek mind, szóval nálam a "látszat csal" helyzet áll fenn, még a mérésnél az orvos sem hitte el, hogy ennyi vagyok, mert lapos a hasam, a felső testem nagyon vékony, de alul... a comb-fenék-csípő miatt akarok nagyon fogyni mert azok aztán tényleg "súlyosak"...

2013. szept. 27. 09:54
 10/13 anonim ***** válasza:

8as vagyok , edz rá sok popsi gyak. :) , majd vmikor számolj be h sikerült , kiváncsi vagyok :P :D ügyes legyél sok sikert még1x

jaah és igyál sok vizet is az is fontos jobban hidratál diétánál sokat jelent

2013. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!