Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, ha fél év...

Mit sportoljak, ha fél év alatt,20kg-t akarok leadni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A kalóriabázis.hu azt dobta ki,hogy napi 1336 kcal-t kell naponta elfogyasztanom. Ezzel nincs is bajom. Viszont nem tudom,hogy milyen fajta tornát kezdjek el. Eddig Norbi duci tréningjét csináltam naponta. Nem tudom hogy továbbra is ezt folytassam e,vagy valami mást.

Én valamilyen otthon elvégezhető tornára gondoltam.


2014. júl. 22. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A fél év alatt 20 kg elég sok, ennyit nem egyszerü leadni, és nagy eséllyel tönkremegy közben a böröd.


A kérdésre: egyrészt a kalóriabázis.hu-n a fórumban rengeteg otthon végezhetö tornavideó van, különféle nehézségi fokokkal.


De itt van két link, amivel el tudsz indulni:


[link]


Itt a kis képeknél tudod kinyitni az egyes programokat


[link]


Itt neked kell beadni, hogy milyen testrészt szeretnél edzeni, milyen jellegü mozgást akarsz, milyen nehezségi foka legyen, eszközzel vagy anélkül.

2014. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sétálj, biciklizz, ússz, nagy súlyfeleslegnél ezek a legjobb mozgásformák. Majd ha már 10 kg-t ledobtál elkezdhetsz futni.

Az otthoni tornáknak nagy többsége nem sokat ér, de a Fitnessblender videókat én is csinálom időnként, vannak jók.

2014. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!