Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vegetarianus lettem, szerintet...

Vegetarianus lettem, szerintetek ezzel le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Jo par eve en is ezert lettem vega, hogy lefogyjak, ugyanis ki latott mar kover vegetarianust. Kb. fel evig szepen fogytam, de utana is volt meg rajtam vagy 10 kilo felesleg, na az utana meg is maradt. Meg vagy 2 evig utana nem ettem hust, de nem hogy fogytam, hanem meg hiztam is a sok szenhidrattol.


Most eszem halat es szarnyasokat, es lement a maradek 10 kilo is.

2014. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel inkább hízni lehet...
2014. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

én nem azért lettem vegetáriánus, mert fogyni szerettem volna, de most így 1 év után csontváz vagyok :)


szerintem ez mindenkinél más, nálam működött a dolog


viszont ha valóban szeretnél eredményt elérni, nem elég kizárnod a húst az étrendedből

sok mozgás, egészséges kaják,inkább barna mint fehér kenyér...stb


hajrá :)

2014. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az az igazsag hogy nem eszek hust es szenhidratot sem
2014. júl. 24. 19:15
 5/6 anonim válasza:

Nem akarok beleszólni, de ne azért légy vegetáriánus, hogy fogyj.. Ahhoz folyamatosan működtetni kell az anyagcseréd, ahhoz viszont tápanyag kell. És nem csak a hús miatt hízol, főleg, ha nem vörös hús (nem véletlen, hogy a sportolók csirke-rizs-zöldsége-tojás kombón élnek, hiszen a fehérje létfontosságú - a párom igazolt kézilabdás, miatta ezt állandóan tapasztalom). Ha megeszel rengeteg gyümölcsöt, az nem feltétlen fog segíteni. :-) Vitaminnak remek, csak sok benne a fruktóz.

Ha tényleg fogyni akarsz, akkor kezdj el mozogni és rendszabályozd meg az étrended. Legyen benne rendszer. Ha pedig tényleg vega akarsz maradni, gondoskodj a megfelelő fehérje-utánpótlásról. Sok sikert. :)

2014. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a fogyás miatt akarsz vegetáriánusnak lenni nagy hiba. A vegetarizmus azoknak szól akik nem bírnak megenni döglött élőlényt amit azért gyilkoltak meg, hogy a húslevesedben úszkálhasson (a teteme!).

Egyébként, nem.

2014. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!