Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat szeretnék fogyni,...

Nagyon sokat szeretnék fogyni, gyorsan, de hogyan? Segítség!

Figyelt kérdés

2 kg-t 2 nap alatt. De min. 1 kg. Ne egyek semmit? Csak zöldség meg gyümölcs? Vagy hogy? Tudom, elég későn kezdem, de muszáj lenne... Ja, és légyszi ne hülye választ adjatok, hanem hasznosat. Köszi...


Pocok^^^


2010. jan. 10. 10:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és 153 cm, 39.6 kg.
2010. jan. 10. 10:48
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz. Anorexiás vagy, ennyi.
2010. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A 2 kg fogyás egy hónap alatt reális, nem két nap alatt. Sajnálom, de a zsírtartalékaidból lehetetlen ennyi idő alatt ennyit fogyni, ne is próbálkozz vele.


Ha csak zöldséget meg gyümölcsöt eszel két napig, attól nem lesz semmi bajod, de fogyni attól se fogsz ennyi idő alatt.

2010. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, most nézem a súlyodat. Igaza van az első válaszpolónak. menj el orvoshoz. Miből akarsz te még fogyni? Vagy öngyilkos akarsz lenni? Beteg a testképed!
2010. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Alma ásványvíz,mindkettő korlátlanul fogyasztható.
2010. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérlek nézesd meg magad egy dokival, ez így nem lesz jó.

Az alma ásványvíz kombináció pedig nem jó szerintem, az alma sok savat csinál, szétmarja a gyomrod, főleg ha még szénsavas ásványvizet is iszol.

Doki!!!Azonnal!!!Szólj a szüleidnek is!!!

2010. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem azért, dehogy vagyok anorexiás, csak zavar, hogy az osztálytársaim mind 35, max 36 kilók, a 157es magasságukkal. De nekem semmi bajom az alakommal, csupán ez zavar.
2010. jan. 10. 11:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ha csak ez zavar,felejtsd el a fogyást.Én 150cm-hez voltam 39 kiló,és nem voltam kövér,sőtt a bordáim is látszottak.Nagyon csúnya voltam.

Ne másra akarj hasonlítani,hanem fogadd el magad olyannak amien vagy.Szeresd a tested úgy ahogy van,és ha már 60kiló leszel,akkor kezdj el fogyni.

Ja az oszitársaidra ráférne egy jó orvos.

2010. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm... És bocsi, hogy csak későn írtam le, miért szeretnék fogyni. :) Köszi:)))
2010. jan. 10. 12:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a salátától meg a sok gyümölcstől csak felfújódtam:S Nem nagyon jött be ez az egészséges fogyókúra. Helyette vizet iszok és dohányzok. A cigi csökkenti az éhség érzetemet. Mert ha ennék utána bűntudatom lenne. Sosem mertem emberek előtt enni mert szabályosan cikinek találtam, hogy eszek. Tudom hogy ez nem normális, és sokakat felháboríthat amit most írok, de én így érzek. Amúgy a testtömeg indexed 16.92, az enyém 17. 17.5 alatt túlzottan sovány vagy. Úgyhogy kicsit túlzásnak érzem hogy nagyon sokat szeretnél fogyni, de meg tudlak érteni, mert én 170 centi vagyok 52 kiló és 5 kilót akarok fogyni, mert nagyon kövérnek érzem magam. De ilyen gyorsan, ahogy szeretnél nem fogsz tudni lefogyni! Lehetetlen.
2010. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!