Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van rajtam 20-30 kg felesleg....

Van rajtam 20-30 kg felesleg. A kondizást hogy végezzem? Kevés súllyal de sokat (5x amennyit bírok) vagy inkább nagy súllyal de keveset (5x10). Mellette szobabiciklizés sok folyadék és a táplálkozásra is próbálok odafigyelni. A cél a fogyás!

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
3x10
2014. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elég? Mindennap kell csinálni?
2014. júl. 28. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy akkor heti 3x. Minden izomcsoportra 1 gyakorlat, pl. mellre, fekvenyomás 3x10
2014. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mit takar az, hogy "a táplálkozásra is próbálok odafigyelni"? 20-30 kilót ledobni nem lehet úgy, hogy csak próbálsz! Hiába mozogsz, ha nem megfelelően étkezel. A legfontosabb, hogy hagyd el a cukrot, a fehér lisztet és minden olyan élelmiszert, ami ezekből készül (kenyér, zsömle, kifli, péksütemények, tészta, édességek, amikben cukor, vagy glükóz-fruktózszirup, vagy gyümölcscukor van, egyszóval minden ilyet!).


Sport része: én eleinte kisebb-közepes súlyokkal indítanék, mondjuk magasabb ismétlésszámmal... Aztán később lehet váltani nagyobb súlyokra is, a cél a fokozatosság. A nagyobb súlyoknál is tudod majd emelni az ismétlésszámot idővel, ha erősödsz fizikailag, állóképességileg. :) Sok sikert hozzá! :)

2014. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt azért vannak tévedések.. a gyumolcscukor-fruktoz nem káros, de azért mértékkel kell fogyasztani..
2014. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!