Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék és mégis hizok!?

Fogyni szeretnék és mégis hizok!?

Figyelt kérdés

Odafigyelem,hogy mit eszek,naponta 5x eszek,2-3 óránként , emellett fitness terembe járok és minden második este szaladni. Nem értem miért hizok ... 60kgról kezdtem, ma reggel 61 voltam :( . Segítsetek kérlek szépen.

15/L



2014. aug. 7. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
1 kiló semmit nem jelent. Ennyire mindenkinek ingadozik. Lehetséges hogy a sok folyadéktól van de ennyi tényleg bármitől változik. Ha most kezdted akkor főleg nem kell megijedni. :)
2014. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Miket eszel pontosan? Ha lehet akkor délig csak gyümölcsöt egyél, és soha ne főétkezés után!
2014. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Már miért kellene délig csak gyümölcsöket ennie? Ehet zabpelyhet, teljes kiőrlésű dolgokat, zöldségeket, sovány felvágottat, sovány sajtot. Amúgy a fruktóz bevitelt sem kell ám túlzásba vinni.

Félreértés ne essen az első vagyok. Ugyanannyi a százalékunk.

2014. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a délig gyumolcs tényleg egy nagy marhaság... Éppen hogy délelőtt szabadna ennek tobb szénhidrátot, ha lehet akkor teljes kiorlésu kenyeret, zabpelyzet, stb, hogy legyen energiád.. Ebédre valami sovány hús, csirke, pulyka egy kis barnarizs vagy, és zoldség, estére konnyebb kaja. Az kilo plusz attol is lehet, hogy az izom nehezebb, mint a zsír. Első lépésként dobd ki a mérleget, mert nem a kilok száma számít, hanem az h tetszél a tukorben. Én pár kiloval lettem csak konnyebb, de kozben teljesen átalakult a testem, ahogy elkezdtem edzeni. Mások azt hitték, 10 kilot fogytam.
2014. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez vicces, a 4-es vagyok a százalékom megegyezik a tobbiekével de semmi kozom hozzájuk..
2014. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Elég nagy tévhit hogy reggel kell a legtöbbet enni, mert az emésztés rengeteg energiát vesz el korán reggel és egész nap fáradtak leszünk, ezzel ellentétben a gyümölcs emésztése semmi. Most nem tudom kifejteni de rengeteg ilyen tévhit van, ajánlanám a testkontroll című könyvet!
2014. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó szerintem ez nem így van de lényegtelen. Te alkalmazd nyugodtam de ne mondd a másiknak hogy egész délelőtt tömje magát gyümölcscukorral. Aztán meg délután nekiáll és megeszik mindent ami az útjába kerül.
2014. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Andizsuzsi ***** válasza:

"ajánlanám a testkontroll című könyvet"


Én meg az "amit a zsírégetésről tudnod kell" címűt. Nagyon szépen, érthetően levezeti, hogy mit mikor és miért együnk. Kérdező! Mikor változtattál? Menstruációs ciklusoddal hogy állsz?

2014. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1 kg nem számít sokat. Ilyen ingadozás bármitől lehet. Több vizet ittál, esetleg nem voltál még wc-n, amikor méredzkedtél, vagy épp menstruáció előtt állsz. Menstruáció előtt pl. előfordul, hogy a szervezet több vizet tart meg.

Az izomnövekedést nem sorolnám egyenlőre ide, gondolom nem olyan régóta figyelsz az étkezésre és edzel, az izom valódi fejlődéséhez azért 8-10 hétre szükség van.


Ne add fel, jó lesz ez hidd el, csak idő és kitartás kell hozzá. Egyébként ne a mérlegre alapozz, sokkal inkább a tükörképedre, a centikre és a közérzetedre. Lehet, hogy centikben látványosabb a változás, az viszont nagyon jó dolog. Ha tükörbe nézel, nem a kilókat látod, ahogy mások sem, ha rád néznek. Viszont, ha centikben van fogyás, az szembetűnő. Sőt, a kedvenc ruhadarabjaid is jók lehetnek. Ha egyre inkább beleférsz a naciba, vagy már-már nagy rád, az tök jó jel, függetlenül attól, hogy a mérleg mennyit mutat. :)

Ne a kilók miatt izgulj, úgy sincs a homlokunkra írva, hogy hány kilók vagyunk. ;)

2014. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Délelőtt mehet a szénhidrát, egy kiló tényleg semmit sem jelent, lehet, a több folyadéktól, illetve az izom kisebb helyet foglal el mint a zsír, a centiket kell nézni és nem a kilókat.(Egy újabb 79%-kos)
2014. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!