Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék és mégis hizok!?

Fogyni szeretnék és mégis hizok!?

Figyelt kérdés

Odafigyelem,hogy mit eszek,naponta 5x eszek,2-3 óránként , emellett fitness terembe járok és minden második este szaladni. Nem értem miért hizok ... 60kgról kezdtem, ma reggel 61 voltam :( . Segítsetek kérlek szépen.

15/L



2014. aug. 7. 09:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Így van, ez az 1 kiló lehet bármitől. Te még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy komoly diétákba kezdj és a súlyod sem olyan vészes, ha odafigyelsz néhány hónap múlva el tudod érni a kívánt célt. Először is határozd el, hogy hány kiló szeretnél lenni. A második dolog, fogadd el, hogy nem máról-holnapra fogod leadni, ahogy nem máról-holnapra szedted fel. Légy türelemmel és ha valami nem válik be, próbáld mással, a lényeg, hogy ne add fel. Hidd el a siker kárpótolni fog mindenért, amikor jobb lesz a közérzeted, nem kívánod majd annyira az édességeket és nassolni valókat, hanem inkább az fog először eszedbe jutni, hogy mit is sportoljak ma... :) A harmadik fontos dolog a kalóriaszámlálás. Van egy nagyon jó oldal, a neve kalóriabázis. Itt megtervezheted a fogyásod és közel 50.000 ételnek és italnak van fent a kalória értéke. Készíthetsz naplót, hogy melyik nap hány kalóriát vittél be a szervezetedbe és azt is nyomon tudod követni, hogy mennyit égettél el. A lényeg, ahogy az oldalon is van, ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel, akkor fogyni fogsz. A negyedik dolog a sport. Ha csak napi fél óra séta, akkor annyi, de rendszeresen kell, mivel kalóriát égetsz vele. Felesleges óránként a mérlegre állni, mert a napi vízfogyasztástól, esetleg lányoknál a menstruáció idején többet mutathat a mérleg. Mérd meg magad minden nap reggel és este, ha végképp nem bírod, ahogy én is szoktam. Igazából a heti eredmények összehasonlításának van értelme. A lényeg, hogy légy türelemmel és ne add fel. Remélem segíthettem! :) 30/F
2014. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.Valóban az az 1kg hamar lement,sőt még 1 azon kivül,ma reggel már 59,1kg voltam.

Amúgy nem rég kezdtem el,komolyabban mult hét végen.A változás a lábamon már látható(látszik hogy izmosabb).

2014. aug. 9. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!