Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon nem akarom feladni, de...

Nagyon nem akarom feladni, de ebben az esetben mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy pár éve, még kb 20 kilóval többet nyomott a mérleg. A súlyom a bmi szerint normális lett azóta, de gondolom értitek páran, mikor azt mondom: ez nevetséges!

Oké, nem vagyok kövér, rendben van. Mezomorf testalkatom van, hogy pontosítsunk: mezo-endo(ugye, az altípussal együtt). Valóban izmosabb lettem, sokkal, és nem tervezem abbahagyni az edzést, kitűztem egy célt, és meg is fogom valósítani, rengeteget sportolok, és nem eszem fehér lisztből készült ételeket, cukrosakat is kerülöm, tésztákat különösen, és az olajban sülteket is. Mégis: ha négykézláb állok mondjuk egy gyakorlatnál, akkor az amúgy, állva, megfelelőnek tartott hasam olyan gusztustalan, hogy undorodom tőle!! Pfuj... Szerintetek hogyan adjak le zsírból, mivel lehetne mindig szép, lapos hasam, szebb lábaim? Úgy érzem egyszer feladom, ha így "haladok". 16/l



2014. aug. 13. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Aham, az ilyen okfejtések miatt van annyi szőkenős, meg női logikás vicc: nem tetszik a külsőd, ezért feladod az egészséges táplálkozást és az edzést. Jól van csillagom, utána biztosan elégedettebb leszel magaddal.
2014. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én pedig úgy gondolom, hogy az ilyen kommentek miatt...

Épp azt írtam, hogy nem akarom feladni, csak nagyon rossz látni, ill. nem látni azt, amit eredménynek nevezhetnék, mert nagyon lassú a folyamat.

Miért kell rögtön lehülyézni, ha nem is érted, mit írok?

u.i.: kérlek legközelebb olvass figyelmesen, és a kérdésre válaszolj

köszi :)

2014. aug. 14. 01:27
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Mi a kérdés?


Ha nem akarod föladni, akkor ne add föl, ennyi.


Ha meg abbahagyod, akkor még sz@rabbul fogsz kinézni, még sz@rabbul fogod érezni magadat.


Egyébként biztos, hogy az étrenddel van gond, grammpontos, kiszámolt sportolói étrendre lenne szükséged.

2014. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"hasam olyan gusztustalan, hogy undorodom tőle!! Pfuj... "

"Úgy érzem egyszer feladom, ha így "haladok"."


Aha, tényleg félreértettem. Ja nem... legalább ne próbálnád utólag megmagyarázni, hiszen ott van leírva! Tehát ha undorodsz a lógó hasadtól, akkor abba fogod hagyni, logikus, hogy én ezen mit nem értettem...

2014. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rastababy00 válasza:
Akárhogy edzhetsz,ugrálhatsz,tornázhatsz,ha az étrended nincs rendben. Egy-a testsúlyodhoz mérten-grammra pontosan kiszámolt és mért étrendre lenne szükséged,a zsírvesztést másképp nem tudod előidézni. Szerencsére nekem segítségemre van egy testépítő barátunk,aki mindent elmnond (bár én nem fogyok,hanem izmosodok,de ez most lényegtelen) . Szóval,ha nem méred a kajádat és nem követsz konkrét étrendet,akkor semmiképp ne várj változást,ugyanis az edzés másodlagos. Hogy a testépítő barátunk szavaival éljek: csak 20% az edzés (!!!) és 80% a diétaaaa!!!
2014. aug. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!