Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom megállni hogy ne...

Nem tudom megállni hogy ne egyek valamilyen csokit és ez gátolja azt hogy fogyókúrázzak mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon kitudok béha ilyen hizlaló süteménykre és csokikra éhezni

Hogyan mivel pótoljam vagy hogy hadjam abba?



2014. aug. 22. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Edd hanyasig magad veluk. Hanyas utan megegyszer tedd meg. Utana remelhetoleg nem fogod kivanni. Nekem bejott.
2014. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak más finomságok, amelyek nem édességek, szokj rá arra, inkább azzal jutalmazd magad.

Én gyakrabban vagyok oda a nem édesség jellegű finom falatokért. De például cukormentes cukorkát rendszeresen szopogatok, az jót tesz a toroknak és a szájhigiénének is.

Üdítőből is cukormenteset iszom mindig. Le is ment rólam az utóbbi időben vagy öt kiló, pedig nem is szándékosan fogyókúráztam, csak szétmentünk a párommal (ő mindig sok édességet evett, és rám ragadt a szokása :) ), és visszatértem a saját étkezési szokásaimhoz.

2014. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Készíts magadnak otthon egészségesebb változatokat. Csokimázat pl. csinálhatsz eritrittel, kókuszzsírral és cukrozatlan kakaóporral. Reggelire ehetsz palacsintát zabpehelylisztből (kókuszlisztből, mandulalisztből vagy akár liszt nélkül: [link] tej nélkül, xilittel/eritrittel akár az előbbi szósszal vagy gyümölccsel. Legyél egy kicsit kreatív, keress rá paleós édességekre.
2014. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2014. aug. 22. 16:47
 5/13 anonim válasza:
pár kocka étcsoki is megteszi :)
2014. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 70%-os csokit egyél, napi egy kockát.
2014. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1-es! Nagyonjó! :D :D
2014. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy az emberi szervezet, ha hozzászokott egy bizonyos magas kalóriához, akkor azt mindenképpen be akarja sepertetni az ember gyomrába. Ha valaki fogyózni akar, akkor ha eszik is éhesnek kell maradnia, különben nem fog fogyni. Egy idő után (olyan 10 nap elteltével) megszokja a gyomor is és a szervezet is, hogy kevesebb kalóriát kap, utána már sokkal könnyebb fogyókúrázni. Csak azt a kemény 10 napot kell kibírni, és utána menni fog.
2014. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 22. 19:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy éhesnek kell maradnunk, nincs mindenkivel így. Én pl. mindig eszem, ha éhes vagyok (nem vagyok hajlandó szenvedni), de attól még tudtam fogyni s másokról is hallottam már ezt. Nekem egyszerűen meg kellett találnom azt az étrendet, ami mellett kevesebb kalóriával jóllakom. Ez pont egybeesik azzal, ami kiiktatja a csokivágyamat :) Nem mindenkinek való, de nekem bejött és a test működése alapján elég jó zsírból fogyáshoz: nagyon zsíros étrend :D Már eleve a kevés szénhidrát csökkentette az édességvágyamat, de egy idő után az visszatért s tomboló csokis korszakaim voltak. Pár nap után eluntam s olyankor tartottam 1-2 ketogén napot, ez mindig bevált. De ez van, akinek túl extrém, mind lelkileg, mind fizikailag. De ahogy már írtam, a szénhidrátcsökkentés hathat. Plusz a teljesen jóllakás. Úgy én semmilyen evésre nem vágyom. Ha megfelelő ételekből lakik jól az ember, akkor az elég tartós is lesz és nem visz be túl sok kalóriát, bár kinek mi a túl sok. Nekem a mozgás is segít.


Ahogy már írták, ha nem megy édesség nélkül, egyél jobbféle édességeket, mondjuk amikben kevés a szénhidrát (bár ha szénhidrátdús a táplálkozásod, akkor inkább a zsír kavar be, mindkettő magas szinten eléggé a hízás irányába szeret hatni). Sokféle édesség létezik, lehet fehérje alapú is (szénhidrát- és zsírszegény), nekem a zsírosak jönnek be, de kinek mi passzol, ugye.

2014. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!