Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőrt hogyan tüntessem...

Narancsbőrt hogyan tüntessem el a leghamarabb? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Nekem nem olyan egyszeru am most, ugyanis 29 hetes kismama vagyok! :)

De megjelentek a narancsborok es elegge eszrevegeto... :((

Azelott is volt egy kicsi de nem ennyire...

50 kg-al kezdtem a terhesseget most vagyok 60 kg de senki nem mondana meg rolam h hiztam, mert nem.latszik rajtam csak a pocim no..

Amugy 164 cm vagyok..

Elkezdtem kismama tornat csinalni ami combra es popsira megy, de felek h nemfog egyhamar eltunni.. :(

Nagyon "extra" tornakat nem csinalhatok mert gyorsan be kemenyedik a hasam.. es sok pihenest ajanlott a vedonom ezmiatt!

De elhanyagolni meg nem akarom magam mert mar igy is rosszul erzem magam mikor meglatom a combom es a fenekem hogy milyen narancsboros!

Hallottam sokat kell inni, egeszsegesen kell etkezni es sokat kell mozogni arra a bizonyos teruletre ahol problema van!

Segitsegetek legyszi!

Mennyit igyak egy nap?

Miket egyek jobban? (Persze mivel nagyon kivanos vagyok megehetem azt is amit megkivanok?!)

Igy kismamakent milyen tornat ajanlotok, h gyorsan kemenyedik a hasam?


Csak!!.. normalis valaszokat varok!

Elore is koszi! :)


2014. aug. 22. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A nők genetikája teljesen más mint egy férfié. Lazábbak a bőr kötőszövetei nem is csoda mert terhesség alatt rugalmasságra van szükség. De ez miatt a lazaság miatt és a bőr szerkezete miatt könnyebben lerakódik a zsír. A szervezet ha nem tud optimálisan méregteleníteni a bőr alatti zsírban tárolja el a méreganyagokat, ezáltal védi a belső szerveket. Ez okozza a narancsbőrt a zsírban tárolt mérgek. Elveszti a bőr a rugalmasságát.


Sok oka lehet még pluszban, öröklött hajlam, zsírdús táplálkozás, kevés folyadék, stressz, mozgáshiány és még ki tudja mi :)


Csökkenteni kell a méreg bevitelt. Minden tartósítószerrel televágott ételt ahogy lehet kerülni kell. Felvágottak, üdítők, tartós kenyér, por levesek, ételízesítők, ráma margarin és minden feldolgozott kaja a sor végtelen a csomagolást kell nézni. Olyat kell enni/venni amiről látod hogy tényleg az. Csirkehús, rizs, tojás, zöldség stb. Érdemes venni egy víztisztítót 16 ezer nekem is van teljesen más a víz.


Mozgás, a terhes torna az biztos hogy jó mert felpörgeti az anyagcserét ezáltal gyorsabban ürül a méreganyag. Viszont a gyaloglás is kitűnő akár helyben gyalogolsz folyamatosan 10-15 percet. Semmi futás meg ilyenek. A másik veszélyes méregforrások a konyhában és a fürdőben találhatók, ezeket belégzed, magadra kened stb. Szappan, tusfürdő csak nézd meg mi van ráírva, fluormentes fogkrémet használj stb


Légzőgyakorlatok, nem csak te hanem a véred által a magzat is több oxigénhez jut tiszta ételekkel neked szebb lesz a bőröd a magzat pedig egészségesebb lesz. Rostban gazdag ételek, zöldségek, brokkoli, répa, hagyma stb. napi 3 liter tisztított víz.

Röviden: Táplálkozás egészséges ételek, rendszeres mozgás (a lehetőségekhez mérten) ez a kettő a legfontosabb. Tiszta víz, tiszta só pl Himalája vagy patika só ez nagyon fontos, és minden mérget kerülni a konyhában fürdőben. Légzőgyakorlat. Vannak narancsbőrre krémek ezeket is érdemes bevetni :) Biztos van még pár okosság de más nem jut eszembe :)

Jó hétvégét.

2014. aug. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2014. aug. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a tartalmas valaszodat!:)

Ehhez fogom tartani magam! :)

2014. aug. 23. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!A narancsbőr kialakulásának több oka lehet pl genetika, helytelen táplálkozás, vitaminhiány, gyógyszerek, fogamzásgátló mellékhatása, az ételekben lévő méreg és adalékanyagok, kevés mozgás, folyadékfogyasztás , keringési problémák stb.Az első válaszolóval egyet értve lehetőleg kerüld az adalékanyagokat , a személyi higiénés termékekben is természetes alapanyagúakat használj.Igyál sok folyadékot, lehetőleg mozogj sokat, most eleve fontos a helyes, vitamindús táplálkozás, hideg-meleg váltó zuhany is segíthet.A szülés után már a helyileg alkalmazható narancsbőr elleni tekercselést is használhatod majd.Boldog babavárást!
2014. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! :)

Nagyon koszonom a valaszodat! :)

Es megfogadom a tanacsod! :)

Szep napot nektek! :)

2014. aug. 24. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!