Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a lehető leghama...

Hogyan tudnék a lehető leghamarabb lefogyni 5 kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 60 kiló vagyok, ami alapjaiban nem sok, de ugyanakkor alacsony is és eléggé meglátszik rajtam a fölösleg. Szeretnék minimum 5 kilót leadni, a nyárig. Nem koplalni szeretnék, hanem hetente többször edzeni otthon, és olyan ételeket fogyasztani amelyek egészségesek, és nem nehezítik meg a fogyásom.

Sokak tőlem őrültségnek tartják, hogy fogyni szeretnék, de én nem érzem így magam jól a bőrömben, önbizalmam sincs és szeretnék változni.

Az lenne a kérdésem, hogy milyen ételeket illetve edzésterveket tudnátok mondani, amellyel sikeres is lenne a fogyásom. Köszönöm szépen. :)


19/L


2014. febr. 9. 21:35
 1/4 anonim válasza:
gyümölcs,zöldség,csirkehús,pulykahús,rengeteg folyadék,+heti 7nap 1órás (emelt pulzusszámmal,nálad talán 140essel-DE NÉZZ JOBBAN UTÁNA A NETEN RENGETEG MINDEN VAN ERRŐL?HASZNOS)..DE!!!!! csak fokozatosan,különben rosszúl leszel,és ártasz magadnak.
2014. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

reggelre joghurt, délre saláta, vacsorára egy kifli sonkával

plusz edzésre helybenfutás milyen lenne?

2014. febr. 9. 22:36
 3/4 anonim válasza:
Hát inkább reggelire egyél szénhidrátot mint estére. Vagy válts át teljes kiőrlésű kenyérre, kiflire, zsömlére az még jobb. Délben a saláta és hozzá csirke mell + kis öntet rá (mártás) tökéletes. Estére meg valami gyümölcs.
2014. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2014. febr. 12. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!