Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni?

Hogy tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

186cm magas vagyok és 100kg. 15f

Elég nagy a hasam és van egy kis tokám is. Sajna a hasam nagyon striás és ha strandra megyek ezt nagyon sokan megnézik. Őszintén legalább 30kg-ot szeretnék fogyni.

Kicsit izmosodni is szeretnék. Nem tudnátok valami étrendet meg egy edzés tervet ajánlani. Nagyon fontos lenne!

Elnézést a hibákért!


2014. aug. 27. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Egészséges,kiegyensúlyozott táplálkozás + sport


Otthon vagy konditerembe akarsz edzeni?

2014. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell nagy életmód váltás, mert az nem sikerül. Inkább próbálj meg feleannyit enni, mint eddig. Ha korog a gyomrod, akkor az étkezést oldd meg úgy, hogy a hiányzó menyiséget valamilyen ballasztanyaggal töltöd ki: növényi rostok, pl. korpa. Általánosságban sok rosttartalmú növényi táplálék: cékla, káposztafélék. A krumpli és rizs helyett natúr, párolt, esetleg behabart zöldfőzelék. Most nyár végén lehet 1 nap paradicsomkúra (napi 2-3 kg paradicsom, nyersen). Esetleg próbálj meg beiktatni heti 1 vagy kétheti 1 napot, amikor csak folyadékot fogyasztasz (léböjt), ami lehet betét nélküli leves is. Bevezető sportként lehet napi 1-2 óra séta, kocogás (társaságban könnyebb).
2014. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló hát is is
2014. aug. 28. 00:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 28. 00:43
 5/6 anonim válasza:

Helló.. 2 hónapja járok konditerembe :)172cm magas és 87 kg voltam amikor kezdtem. Próbáltam úgy hogy kevés kalóriát juttatok be testembe és sokat eszek , nekem nemment így és ezért éheztettem magam . tudom nem egésséges de én így fogytam 64 kg ra! :) Naponta 3-4 órat mozogtam/sportoltam 2óra kondi + 2-3 óra valami sport ... foci / kosárlabda :) Figyelj oda hogy mitt eszel. Diétazz 0 cukor 0 zsir ezt bekell tartani de nemsikerül. Chipsekről csokikrol szokj le :)


16/f

2014. aug. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. aug. 29. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!