Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni 7 kilót?

Hogyan tudnék lefogyni 7 kilót?

Figyelt kérdés

Kb 165 cm, 57 kiló vagyok. Naponta 1-1,5 órát biciklizek, fél órát edzek. Tudtok megfelelö étrendet, hogy pár hónap, hét aladt lefogyak 7 kilót? Reggel sosem vagyok éhes tízórait is kihagytam a nyáriszünet alatt. Iskolába eddig szendvicset vittem a vakáció elött. Ebédre fött ételt szoktam enni. Vacsorára pedig vagy a maradék ebedet, vagy szendvicset, néha rántottát.


12, L


2014. aug. 30. 23:04
 1/2 anonim válasza:
12 évesen kicsit óvatosabban kellene. Nekem a védőnő tanacsolta ennyi idősen. Igazából ő mondott hogy miket ne egyek. A cukrokat édességeket, chipseket felejtsd el. Napi 20-30 felülessel kezdtem csak ennyi es nyolc óra után nem ettem vagy maximum egy joghurt (persze natur) vagy gyümölcs. Én 5 kg-tol szabadultam meg kb. 2-3 hónap alatt. És hiába eszek többet napközben ha este nyolc után nem eszek akkor megmarad. Persze ezt folyamatosan csökkentettem. 18 óra után már csak joghurt. Ez óvatos mert még fejlődésben vagy. Nem szabad durván... de enned kell rendesen. Es ha mondjuk almát eszel meg ásványvízet iszol az csökkenti az étvágyad. Az is sokat segítene ha a fehér kenyeret is elfelejtened. Persze nem problema. De mindenkepp nyolc óra utan ne egyél! Hajra. Neked is sikerülhet:)
2014. aug. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Honnan szedted ezt az ökörséget, hogy neked fogynod kell?! Most vagy pont jó. Ha lefogysz, egészségtelenül sovány leszel. Ráadásul fejlődésben van a szervezeted, ahhoz is kell energia. Ne akarj egy kórház pszichiátriáján kikötni anorexiával!
2014. aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!