Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges Karácsonyig 10...

Lehetséges Karácsonyig 10 kilót lefogyni? Ha igen milyen módszerrel hogy ne kelljen éheznem?

Figyelt kérdés

Az éhezést nem bírom szóval valami normális étrendet szeretnék kialakítani. :S

Igazából 15-öt szeretnék, de azt nem tudom hogy lehetséges-e ennyi idő alatt.

Most 164 cm és 75 kiló vagyok. Heti négyszer tudok elmenni sportolni.

Minden jó tanácsot, tapasztalatot nagy örömmel fogadok :)

24/N


2014. júl. 26. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Mai ajánlatom "A sárga kapszula" c. könyv, ennél jobbat nem tudok.
2014. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jó az a könyv! Hajrá!! karácsonyig 5 hónap van durván. Havi 2kg fogyás Egész korrekt.


Ha edzel iszol eszel normálisan menni fog!


Viszont figyelj arra, ha edzel akkor a kg száma nem egyenlő a leadott kg számával. ;) Az izomnak is súlya van ...

2014. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tgeenay ***** válasza:
Érősítem az előttem szólók véleményét.Sárga kapszulát legalább olvasd el ,hogy legyen valami rálátásod.
2014. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképp megszerzem :) Nektek bevált? Mennyi idő alatt adtátok le a súlyfeleslegeteket?
2014. júl. 26. 20:06
 5/10 Tgeenay ***** válasza:
Ez egy ingyenes könyv pdf formában.Ez önmagában nem ad a kezedbe konkrét étrendet / edzéstervet viszont egy alap tudást biztosít ,hogy ne ess bele ilyen ostobaságokba mint például:(paleolit,90napos,Atkins,Dukan,Fogyasztószerek,Update).
2014. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Otthon eddzél napi 40 perc. Péntek Enikő zóna edzése. az alakod is csodás lesz, nemcsak lefogysz, hanem gyönyörűen átalakulsz.
2014. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tgeenay ***** válasza:
55%
Utolsó ,kérlek máshol terjeszd az igét.
2014. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Mi a gondod a válaszommal?????

24 éves fiatal nő vagy. mi rosszat írtam?

én közel 40 éves vagyok és 3 gyereket szültem 4 év alatt, mégsem ez a hozzáállásom, mint a tied......

2014. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ja, és a 3. szülés után 90-ről 59-re (kezdő súlyra) fogytam vissza a zóna edzéssel egyelőre, de ez mégcsak a kezdet....
2014. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tgeenay ***** válasza:
Az a gond a válaszoddal ,hogy olyan látszatot kelt mintha egy speciális edzésmódszerrel le lehetne fogyni.Gondolom te is jól tudod ,hogy az étrend fontosabb sokkal.Valamint az sem mindegy ,hogy a diéte milyen ugyanis el lehet érni ilyen eredményeket úgy is ,hogy valaki egészségesen étkezik meg úgy is ,hogy egyszerűen csak nem visz be elengendő kalóriát és azt is csak idióta módon.
2014. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!