Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok, azt hogyan...

Ha lefogyok, azt hogyan veszem észre? Ha ég a zsír akk én azt érezném?

Figyelt kérdés
Mármint azokon kívül mint pl. Látom magamon...

2014. szept. 1. 23:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10. válaszoló. Ha testépítő vagy és tömeget növelsz mint én, ha szálkásítasz 3 távpont van. Mérleg, tükör, centi. Az első héten de még a második héten sem fogsz változást észre venni a tükörben ha nem jó a diéta.

Viszont a mérleg már az első héten megmutatja hogy sikeres a diéta vagy sem.

Ebben az esetben azonnal tudsz korrigálni az étrenden és nem futsz felesleges köröket hetekig és várod hogy látszódjon az átalakulás a tükörben vagy a ruha méreten. Érted.? :) Engem nem tudsz megvezetni a hülyeségeiddel.

Múltkor is akkora baromságot írtál, azt se tudtad mi a különbség a kardió meg az aerob közt :)

2014. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11: Te honnan veszed, hogy én ugyanaz vagyok, aki múltkor írt neked? :D Szerinted egyetlen egy 81%-os van gyakorin? :D

Biztos nem én voltam, mert nem szoktam testépítős kérdésekhez írni.

A kérdező azt kérdezte, hogy miből látja, ha lefogy. Ha valaki lefogy, az nekem nem néhány dekát, 1-2 kg jelent, hanem egy látványos változást :)

2014. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Téged ezer közül megismerlek a válaszaid alapján, van egy stílusod. Ha 85%-os lennél akkor is tudnám hogy rólad van szó :) Nem is a testépítős kérdésekről van szó mert a fogyókúrás kategóriában vagyunk. Ugyanakkor testépítő tudja hogy kell zsírt veszteni rövid idő alatt.

De még mindig nem vágtad le a lényeget. A kontrollálás a lényeg a jó kontrollálás. Neked mondom aki nő vagy és van férjed :)

2014. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok :)Nincs férjem sem.

De ha téged ez boldoggá tesz, akkor képzeld azt, hogy az a valaki, vagy valakik én vagyok :D

2014. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
:D jól van rendben :DD
2014. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!