Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy egy lány...

Hogy lehet az hogy egy lány Júniusban még kb55kg és Agusztusban 90kg- ra hízik meg?

Figyelt kérdés

Miket ehet otthon az a lány aki Júniusban kb 55kg és agusztusban 90-ra hízik meg?

Milyen ebédeket ehhet illetve azon kívül?talán tortát eszik?Csak azért kérdem mert egy kilót sem tudok meghízni.



2014. szept. 4. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Betegség állhat a háttérben.
2014. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ilyen áron ne akarj hízni, biztos hogy betegség miatt hízott meg akiről írsz, mert ilyen rövöd idő alatt nem lehet ennyit hízni! Amőgy meg, egyél normálisan naponta többször, vigyél be szénhidrátot, és akkor Te is hízni fogsz!
2014. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva!


Endokrinológia, de azonnal.

Tulajdonképpen 2-3 hónap alatt megduplázódott.


Szerintem itt nem a mitől, hanem a mennyitől a kérdés.

2014. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy betegség miatt van, de még akkor is szinte elképzelhetetlen az, hogy 35 kg-ot hizzon valaki 2 hónap alatt.
2014. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is küzdök a hízással. Nekem a plusz szénhidrát nem vált be.Én mondjuk sportolok mellette, szóval gyönyörűen elégett minden bevitt plusz kalória.


Zsírral értem el eredményt. Értem itt a töpörtyűt, szalonnát. Az rajtam maradt. De ezt csak sport mellett ajánlom!

Azt szokták ajánlani, mivel a mi fajtánknak a plusz adagok nem válnak be, hogy a rendes mennyiségeket együk, csak kalóriadúsabb kivitelben.

2014. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges annyit hízni ilyen rövid idő alatt is, lehet h rákapott a zabálásra, napi 2 fánk, vacsorára 8-10 toast kenyérből bundáskenyér, napi 1 tábla csoki... Egy ilyen étrenddel heti 4-5 kg simán felszedhető!
2014. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Meg lehet csinálni úgymond egészségesen is ezt. Aki hízékony, annak összejöhet. 1000-2000g ch-t is meg lehet enni egy nap, ha valaki belelendül. Azzal gondolom lehet ennyit hízni.
2014. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!