Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire 500 kcal sok egyszer...

Reggelire 500 kcal sok egyszerre, ha összességében 1200-1500 kcal között eszek egy nap?

Figyelt kérdés
Persze a nap folyamán elosztva eszem a többit, de valahogy mindig reggel vagyok a legéhesebb, habár sok helyen azt olvastam, hogy akkor kell a legtöbbet is enni. Vélemények? :)

2014. szept. 8. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, énis 400-600 kcal között eszek reggelire, az én napi bevitelem 1700 kcal (95kg 170 cm 21/F), ha 1500-t eszel egy nap akkor nem gond ha 500 megvan reggel, de ha csak 1200-t, akkor a maradék 700-t elég nehéz elosztani egész napra.
2014. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HUN_Sector ***** válasza:
Megcáfolták már a "reggelizz úgy mint egy király"... kezdetű elmefuttatást. 1200-1500 kalória nem valami sok. Nem tudom mennyi idős vagy, de egy felnőtt embernek jóval efölött alakul (nemtől függetlenül) a bevitele. Annyit egyél, amennyivel jól laksz. Éhezni felesleges, túlenni meg nem egészséges. A szervezeted jelzi majd a legjobban, hogy miből mennyit kell.
2014. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyél úgy, hogy kellemesen jóllakj... Én nem tartom soknak, de az ezret se tartanám annak, megfelelő feltételek esetén...
2014. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy sok!


Én úgy 500 körül eszek reggel, de nap végére inkább tartok 2000 felett. :) Az 1500-hoz sem sok. Inkább a nap elején egyél, mint éjszaka a tévé előtt ülve. Lesz energiád legalább.

2014. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!