Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan, minek hatására szántad...

Hogyan, minek hatására szántad el magad A fogyókúrára?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

- hogy jobban tetsszek a barátomnak

- egészségem miatt

2014. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ez tényleg hasznos ;) S sikerült teljesen kedves első válaszoló? :)

2014. szept. 14. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi hatásra, egyszercsak "átkattnat", és eldöntöttem hogy megcsinálom, aztán egyszerűen ehhez mérten kezdtem táplálkozni/mozogni. Eddig 16 kilót fogytam, és még hátra van további kb. 15.
2014. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk inkább a család életmódjában történt meg a "nagy" változás/elhatározás, de leírom, mert nekem is (nagy) részem volt benne.

Mindig is tudatosan szerettem volna élni, egészségesen táplálkozni stb., csak kezdetben ez a saját családom miatt volt nehéz (szerintük a zsíros kenyér/rántott hús stb. tökéletes étel reggel-este, zöldséget ha nagy ritkán esznek is, azt is vastagon kirántva), később meg a (most már) férjem és az ő családja "miatt", mert őket sem az egészségtudatos életmód jellemezte főként, bár sokkal pozitívabban álltak a témához, csak akaraterő nem volt (nagy családként élünk együtt).

Én egyedül próbálkoztam, de mivel körülöttem mindenki másképp élt, vissza-visszacsúsztam mindig, meg az információim sem voltak jók/elegendőek.

Aztán a párom 120 kiló felett észbe kapott, és egy reggel felkelve egész egyszerűen váltottunk :) Bevásároltunk, sokat olvastunk a témában (leginkább én :D), tervezgettünk, stb., mára 70 kiló a férjem, és remek formában van (2013 tavaszán váltottunk). Én pedig ésszel "diétázok", és 2000 kcal-ás étrenddel is tartom simán az 57-58 kilómat a 170 centiméterhez, mert jól válogatom meg, mit eszek.

Aztán mondanom sem kell, kezdetben lestek a többiek, meg beszólogattak (finoman persze :) ), mára meg mindenki átvett ezt-azt, és reggel este együtt jógázunk, meg a férjemmel persze emellett rendszeresen erősítünk is.

De mindezt úgy, hogy pár évvel ezelőtt azt sem tudtam elképzelni, hogy a férjem némi zöldséget hajlandó megenni a rántott hús mellé :)

Na, bocs, ha hosszan írtam és hülyeségeket, a lényeg a válaszomban az, hogy EGYMÁSÉRT vágtunk bele, és mára teljesen átalakult az életünk (pozitívan), pedig az elején csak pár kiló mínuszban reménykedtünk :)

2014. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Mert mindig csufolnak!! Es hogy tetszek annak a fiúnak, aki nekem nagyon bejön...
2014. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a rövid és a hosszú válaszokat is! Mindenkinek ment a zöld, s megérintett, főleg az utolsó előtti :)
2014. szept. 15. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!