Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szánjátok rá magatokat a...

Hogy szánjátok rá magatokat a fogyókúrára úgy, hogy van párotok?

Figyelt kérdés

egy csomó olyan sztorit hallottam meg olvastam már, hogy valaki úgy fogyott le, hogy közben volt párja. vagy ez csak nekem lenne nehéz így? amikor volt pasim, duci voltam, nem is kicsit, de valahogy sosem fogytam, mert volt valaki, aki naponta mondja, hogy tetszem neki, szép vagyok.

most, hogy nincs barátom, rájöttem, hogy könnyebb dolgom lesz úgy párt találni, hogy vékony vagyok :D már a fele kész :)


és igen, tudom, hogy az ember maga miatt fogyjon, de nekem valahogy sokkal nagyobb motiváció az, hogy másnak tetszem :D


kort és nemet is írjatok :)


18/L


2014. jún. 11. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a párom szépnek tart, én még látom magamon a duciságot. Így szánom rá magam.
2014. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondolkodás kérdése. A párom 65 kg-osan és 84 kg-osan is azt mondta, hogy csinos vagyok, szeret engem. Csak nekem az túl sok, így most fogyó tendenciában vagyok. Most azt mondja, hogy csinosabb lett a fenekem.:) Őrá is nagyon ráférne a diétázás, talán most kezd benne megérni a gondolat és hamarosan tett követi. Én így is szeretem, de saját maga miatt muszáj lenne. És főzni is úgy főzök, hogy neki is, a gyerekeimnek is és nekem is jó legyen.
2014. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En finom eteleket csinalok, amit o is siman megeszik. Amikor meg esetleg baratokkal talalkozunk, akkor o elvezi, en meg visszafogom magam a fogyasztas teren. Neha egyedul, neha meg egyutt megyunk edzeni. O sokkal vekonyabb es sportosabb, mint en, igy a mozgas resze nem nehez.
2014. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 moosenstein ***** válasza:

Parral tenyleg nem konnyu. A felesegem egesz elmult egy evben allitotta, hogy ne kinozzam magam, mert jol vagyok ugy ahogy vagyok. De en ereztem, hogy nem ok a 115 kilo.

O nem hizekony igy nem kovette az agyrem fogasaimat :)

Most -30 kiloval, meg mindig azzal zaklat, hogy feleslegesen dietaztam, sportoltam mert akkor jobban tetszettem :/

Nem ertem...

2014. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!