Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb. Mennyit egettek egy-egy...

Kb. Mennyit egettek egy-egy edzes alkalmaval?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez igazabol cdak tippeles. De pl. valamely gep mutatja az elegetett kaloriat.

3 hete jaeok edzoterembe es most nagyon foglalkoztat ez a dolog. 40-50 percet taposok, az a gep szerint 400-500 kaloria, aztan 20 perc a sulyzogepeken, az kb. 150 kaloria es aztan fel orat uszok, ami megint olyan 200 kaloria lehet. Olyan 1,5-2 orat vagyok a teremben.

Ti hogy csinaljatok?


2014. szept. 14. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Én napi kétszer 1 órát futok 12km/h-tempóban ami 10-12km, 1 óra kb -700 kalória ezzel a tempóval

Meg minden nap reggel tornázok 1 órát ami kb -450kcal heti 2-3szor este is tornázok, izom erősítő gyakorlatokkal edzek fél-1 órát, ami 200-400 kcal kb.

2014. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehat 1850 kaloria... Reggel futas, este futas, reggel torna es az 1850 utan neha meg este is torna... Ez igen! Miota csinalod Igy? A heten hany nap nyomod ezt?
2014. okt. 24. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!