Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
3 kilótól szeretnék megszabadulni, mert nagyon zavar. Nektek mi vált be? Az étkezésemen már változtattam, de a megfelelő mozgást még nem találtam meg. Futás, biciklizés úszás amik jók lennének sajnos nem jöhetnek szóba. Rubint Rékával lehet fogyni vagy az inkább csak izmosítani jó?

2014. szept. 23. 13:44
 1/3 csabika1971 válasza:
Rubint Rékát nem ismerem, de 3 kiló esetében nem is foglalkoznék ilyen megoldással. Gyenge diéta és napi szinten 15 perc ugrókötelezés, ha fenti sportok közül semmi nem megvalósítható.
2014. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az izmokért nagyon meg kell dolgozni, oda kemény súlyzós vagy saját testsúlyos edzés kell. Ráadásul sok, fehérje és CH és kalória plusz. Fogyókúra alatt ami azt jelenti hogy kalória mínuszban vagy, kizárt az izmosítás. Jó esetben talán csak minimálisat vesztesz.


Szálkásító étrend kell, ez az alap. Edzésnek meg heti 3x erősítő edzés amivel tényleg adsz terhelést az izomnak, hogy felpörgesd az anyagcseréd. 3 kiló az lazán megvan egy hónap alatt. Nekem a súlyzós edzés és a szálkásító étrend vált be, ennél jobb nincs.


De pl ha nincsenek súlyaid a cross training is teljesen jó.

[link]

2014. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezzel az étkezéssel is jó eredményt érhetek el?

R: 2 szelet barna, lekvár

T: gyümölcs

E: pulykamell uborkasalátával

U: joghurt

V: 1 szelet barna kenyér felvágottal

Ez szerintetek sok?

2014. szept. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!