Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak pontosan, hogy...

Mit csináljak pontosan, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

Úgy akartam, hogy mondjuk hetente 2x úgy 1 órát futok, 2 másik napon edzésem van, és 3 nap pihenő. Ez így jó?

És konkrétan miket egyek? Lehetőleg olyan kajákra lenne szükségem, amik: 1. olcsók, 2. nem olyan bonyolult az elkészítésük és 3. laktatóak is, mivel egész nap iskolában vagyok.

Normális étrenddel és ennyi mozgással mennyi idő alatt fogyhatok kb 6 kg-ot? (Most 160 cm vagyok és 60 kg)

16/L


2014. szept. 28. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Minél kevesebb benne a gyors szénhidrát, annál laktatóbb. Tehát fehér kenyér helyett ott a teljeskiőrlésű, rozs vagy tönkölybúza; fehér rizs helyett a jázmin, basmati vagy barna. De jó kaja a zabkása is, csak ne cukrozd, hanem kevés mézzel, gyümölccsel, fahéjjal ízesítsd. Tojás és hús is laktató, a zsírosabb ételek is laktatóbbak.


Ne akarj hirtelen váltani, fokozatosan térj át, úgy tartani is tudod hosszútávon.

2014. szept. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. szept. 29. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!