Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit hogy kellene?

Mit hogy kellene?

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni 20 kg-ot. Nagyjából tisztában vagyok vele, hogy mit kéne tennem. Ételek, italok,sport... De ételek terén bajban vagyok, mert nem tudom, hogy az általam választott ételek mikor kéne ennem... Amiket eszem: teljes kiőrlésű kenyér, csirke-,pulykamellsonka, zöldségek, főtt tojás, gyümölcsök(kivéve banán) csirkemell csak párolva, párolni való zöldségkeverék, zabpehely tejben felfőzve (a zabpehelyről semmit nem tudok kb. így azt minden ízesités, cukor nélkül eszem) inni pedig csak sima csapvíz, zöld tea citrom, cukor nélkül, de a teát csak ritkán... édességből talán ha müzliszeletet eszek néhanap. Szóval segítséget szeretnék kérni, hogy ezeket a dolgokat mikor egyem, mivel egészítsem ki eetleg.
2014. szept. 30. 18:29
 1/1 Lupati válasza:
En kerulol minden szenhidratot.-10kg 1 honap alatt
2014. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!