Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » CSAK AKI FOGYOTT MÁR FUTÁSSAL!...

CSAK AKI FOGYOTT MÁR FUTÁSSAL!? *többi lent*

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mennyi idő alatt fogytatok le futással (és persze helyes táplálkozással)

Mennyi idő után volt látványosabb eredménye

illetve mennyit futottatok egy héten?



2014. szept. 30. 21:20
 1/7 anonim válasza:
3 honapja futok mindennap de nagyon keveset fogytam :S
2014. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csiß ***** válasza:
100%
~Fél éve "futok" (sétálok/kocogok) és kb -23kg most.
2014. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csiß ***** válasza:
100%
Heti háromszor.Ez lemaradt :)
2014. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap után kezdett meglátszani, 2 hónap után már nagyon látványos volt a fogyás, 11 kg-ot fogytam. Nagyon rossz kondícióban voltam amikor elkezdtem, 10 percet se bírtam egyben lefutni. 4x5, majd 5x5 percet futottam 2 perces sétálással a futások között. Végül 1,5-2 hónap után jutottam arra a szintre, hogy fél órán át folyamatosan tudok futni. Heti 3x, vagy 4x futottam.
2014. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan 78 kilo korul voltam, amikor elkezdtem futni, kb. 10 honap alatt szepen lassan feledzettem magam felmaratonig, amit kb 65 kilosan futottam le. Kozben egeszsegesen ettem es nem vontam meg magamtol semmit. Sajnos az utolso 10 kiloval mar nagyobb gondom van, azzal kuzdok egy jo par honapja, meg van hatra 3-4 kilo belole :) Ezek elvesztesehez mar nem csak futok, hanem sulyzos es sajat sulyos edzeseket is csinalok, heti 2-3-szor.
2014. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hónapja futok. 7-8 kilót fogytam. Az első két hónapban heti hat napot futottam. Az első hónapban már kezdett látszani a fogyás, de a 3. hónapban lett igazán látványos. Az utóbbi két hónapban már csak súlymegtartás céljából futok heti 4 alkalommal.
2014. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6hónap -11kg

étkezésre 5hónapja figyelek

mellett azért kondiba is lenéztem és otthon is tornáztam

5km/nap

2014. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!