Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok nekem Update-tel...

Írnátok nekem Update-tel kapcsolatos sikersztorikat?

Figyelt kérdés

Hogy ne menjen el a kedvem tőle :D

Egyébként ha kell valakinek,itt egy link,ahonnan az Utolsó titok c. könyvét lehet letölteni pdf-ben.

Legalább fél napig kerestem :S


2010. jan. 22. 16:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

ja a link,bocsi :)

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 22. 16:03
 2/18 anonim ***** válasza:
7%

Igen!

Norbi kitalálta ezt az egész Update f@szságot, aminek az a lényege, hogy a lusta disznók akik nem veszik rá a fáradtságot, hogy 1 hónap alatt néhány könyv elolvasásával tökéletesen megtanuljanak táplálkozni hagyatkozhatnak arra, hogy melyik élelmiszer milyen számot kap, és ez alapján tudják, hogy ehetik-e vagy nem.

Norbi látta, hogy ez működik, jót röhögött, és még ezen a farvizen kiadott jó pár DVD-t és könyvet. Ebből most milliárdos, maseratival jár.

Szerintem ez egy abszolút sikersztori egy rossz arcú, buta, rossz fogú komplexusokkal küzdő 160 centis beszédhibás embernek :)

Hozzátenném nem vagyok irígy :D :D :D

2010. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hát nem éppen erre gondoltam :D
2010. jan. 22. 16:25
 4/18 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy részének kell egy konkrét diéta, életmód, amiről tudják, hogy beválik. Valóban, Norbi leegyszerűsítette a hétköznapi ember számára, hogy mit kell tennie ahhoz, hogy lefogyjon. Szerintem ez egy nagyon jó dolog, mert nagyon sok ember nem tud táplálkozni. Mivel hallanak az eredményekről, sikerekről, egyre többen vágnak bele, így nem azzal szembesülnek, hogy egyedül vannak, hisz már rengeteg másik ember is csinálta és mivel lefogytak, jobban hisznek benne, hogy nekik is működni fog. Magam részéről én nagyon jónak találom, hogy valaki ilyen érthető módon le tudja írni a módszerét az egészséges táplálkozásnak. Én soha nem hittem, hogy le tudok fogyni, amíg nem olvastam a könyvét és láttam neki az életmódváltásnak. 18 kilót fogytam így (nem veszem egyébként a termékeit, ezt mind anélkül fogytam a módszerével), azóta megtanultam táplálkozni. Nagyon boldog vagyok és hálás vagyok Norbinak, mert azelőtt ez nem ment, pedig sok mindennel próbálkoztam. Ő volt az, aki az egészséges táplálkozás alapjait megtanította nekem és azóta magam is sokat olvastam a témáról más forrásokból is. A könyveit nagyon szeretem olvasni, mert rengeteg energiát, bátorítást nyerek belőlük. Nagyon jó ez a módszer! Végre valaki, aki tartósan le akarja fogyasztani az embereket, nem pedig csak ideiglenesen, hogy aztán újra "tejeljenek". Ő is volt kövér, számomra ő egy hiteles ember. Végre van valaki, aki szembe száll ezzel az iparággal, hogy "adjunk el jó hízlalós kaját az embereknek, aztán adjuk el nekik a fogyasztószereket". Nekem ez nagyon szimpatikus hozzáállás a részéről. Sokan szidják meg minden, de igazából olyan embereket fogyasztott le, akik azelőtt sehogy sem tudtak fogyni méghozzá egészséges módszerrel. Nálam sosem működött a "mindenből egy keveset" elve, mert azzal nem tudtam fogyni, hogy továbbra is ettem édességet és tésztát, ha csak egy kicsit is. Nagyon könnyű azt mondani egy kövér embernek, hogy fogyjon le vagy egyszerűen egyen kevesebbet. Ebből semmi sem lesz, Norbi -ezzel szemben- egy konkrét megoldást kínál egy életre, mert az Update megváltoztatja az egész életmódodat, így nem hízol vissza, mint az ideiglenes jellegű fogyókúrák után. Én mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki, rosszul biztos, hogy nem jár vele. A termékeit sem kell megvenni, csak a kódokat betartani!
2010. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi.

még légyszi valaki...

2010. jan. 22. 16:32
 6/18 A kérdező kommentje:

16:25

Mennyi idő alatt fogytál ilyen sokat?

Csak 1-es ettél vagy a többi kategóriásat is?

2010. jan. 22. 16:33
 7/18 anonim ***** válasza:

ÚÚÚÚÚÚÚ sokmindent tudnék írni, de most nem sok időm van.

nekem fél év alatt ment le 20 kg, heti 2x torna, nem eröltettem meg magam tornában sem és kajailag sem.Egyetlen egy bajom volt, hogy nincs önbizalmam, kitartásom, nem állt mellettem senki,egyfolytában azt hajtogatta mindenki körülöttem, úgy sem sikerül, és ez nekem fájt, és nem tudtam megmutatni, hogy de, igen is sikerülni fog. mindig a pufasztott búzát ettem felvágottal, mert másra nem tellett és egy idő után úgy becsömöltem tőle, hogy hányingerem volt a kajákra amire ránéztem, viszont a zsírt 2 kézzel tudtam volna enni, annyira kivolt a szervezetem.Nekem nem tellett csirkemellekre meg ilyenekre, amiket persze szivesebben ettem volna, ha változatos kajákat tudtam volna csinálni.25 kg vissza is jött, rövid időn belül, mert örülök, ha néha kenyér van itthon.


Ez nem azt jelenti, hogy a Norbis módszer nem jó!!!

Sőt, szerintem nagyon is jó, és ne vegye kedved egy olyan hozzászólás, mint az enyém.Biztos, hogy sikerül vele lefogynod.

Én pl 3-as kódot abszolút nem ettem, de ha igen, akkor is csak egy héten 1x

a 15 óráig fogyaszthatósat én csak 12-ig fogyasztottam, és déltől már csak 1-es kódot ettem.

Abszolut nem vettem Norbis cuccokat, és ha netán van kenyérsütőd, akkor a teljes kiörlésű kenyeret te magad is megsütheted, és olcsóbban kijön, mint a bolti.


Fogyókúrám alatt össze jöttem egy fiúval (kövéren ismert meg), majd 2 hónap után azt mondta, hogy nem szeret, mert kövér vagyok.Nem tudom, ez nem járt a fejében akkor mikor összejött velem???És a bánattól újra magamra jöttek a kilók sajna.

Ez az én kis történetem,

Sajnálom, hogy nekem így jött össze, és ha vissza pörgethetném az időt, újra belevágnék :)


Kívánok neked kitartást, önbizalmat, és jó sok kiló minuszt :)


Vera

2010. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom...

Értelmes embereknek nem kell egy dadogós rendőr ahhoz, hogy magától is rájöjjön : csak úgy tudok lefogyni, ha kevesebbet zabálok!


Ja, és hogy mellette mozogni kell!


Ez a "Nagy titok"... (Röhej)


Az "egészséges ételekről" meg nekem ne papoljon egy olyan ember, akinek a méregdrágán kínált ételei dugig vannak egészségtelen összetevőkből (hidrogénezett margarin, mesterséges szinezékek, aszpartam, stb.) és mindegyik étele heveny f@sást idéz elő...

(Lehet, hogy a hasmenéssel fogyaszt?)


Ja, és a Norbi által lefogyasztott hírességek mindegyike visszahízott! :-P


Igaza van a fenti beírónak : az Update-módszer csak a Sóher házaspár számára sikersztori, jól megszedték magukat rajta!

2010. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 maundrel ***** válasza:
"Ja, és a Norbi által lefogyasztott hírességek mindegyike visszahízott! " Na de ez miért Norbi hibája?? Gondolom mutatott nekik egy rendszert, de nem figyelheti őket egész életükben és üthet az orrukra ha rosszul táplálkoznak.. :S Ha visszatértek a régi életmódjukhoz akkor az az Ő hibájuk. (bocs nem akartam beleszólni mert még soha nem próbáltam ezt az Update módszert, csak feltűnt ez mondat...)
2010. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nem sajnálom tőlük a pénzt. Inkább Norbihoz menjen az a 1500-2000 Ft, amit anno a könyvére szántam, minthogy olyanoknak több százezer, akik mindenféle hülye fogyasztószerrel meg gépekkel akarnak lefogyasztani embereket. Próbáltam mindent, mellette diétát is persze. Szerintem legalább 200-300 ezret költöttem ezekre a butaságokra. Abszolút nem működött semmi, mert nem annyiról szól az egész, hogy ne egyél annyit. Ezt bárki tudja mondani, ez semmi! A diéta addig működik, amíg betartod, utána meg minden kiló visszajön és ha azt látod, hogy se vége, se hossza, persze, hogy nem tudsz tartósan fogyni. Szóval a diéták/fogyókúrák nem működnek, életmódot kell váltani mindenképpen, ami olyan legyen, amit azért be lehet tartani. Lehet, hogy okosnak hiszik magukat egyesek, de abba kellene belegondolni, hogy az egészséges táplálkozással kapcsolatos igazán fontos tudnivalókat nem reklámozzák sehol (szándékosan). Nem repül senki fejébe bele erről a tudás, ha nincs olyan közegben, mert rengeteg a tévhit. Én is csináltam azt, hogy nem ettem - napokig is kibírtam, értem vele valamit? Semmit. Csak kövérebb lettem. Kiskorom óta kövér voltam (ahogy Norbi is), és fogalmam sem volt az egészséges táplálkozásról, mert nálunk otthon a rántotthús sültkrumplival, túróstészta, és a csirkepörkölt nokedli kombók voltak a szüleim favoritjai, akik szintén elhízottak voltak. 17 évesen olvastam Norbi könyvét, érdekelt, hogy hogyan tudnék egészségesen táplálkozni, mert a szüleimtől nem tudtam ezt megtanulni, sőt ők csak visszatartottak ebben a dologban akármivel is próbálkoztam. Akkoriban még nem voltak olyan weboldalak sem, amiről tájékozódhattam volna, szóval ez a Norbis dolog nekem teljesen bevált. Tudom, hogy vannak családok, ahol a szülők odafigyelnek a gyerekekre és vannak, akik már kicsi korukban tisztában vannak pontosan azzal, hogy a szénhidrátból vagy fehérjéből mennyit kell bevinni, de én nem így voltam. A szakmám sem volt kapcsolatos vele, nem voltam sem testépítő, sem dietetikus, szóval csak egy átlag laikus voltam, aki fogyni akart. Nekem tökéletes módszer volt a fogyásra. Fél év alatt fogytam 18 kg-ot. Mondjuk én nemcsak a kódokat néztem, hanem a kaját is (nemcsak 1-est ettem, 2-esből is kell, mert kell bevinni szénhidrátot is barna rizs, gyümölcsök formájában, amiknek nagy része eleve 2-es). Mostanra megtanultam, hogy mi miért úgy van, ahogy Norbi leírja. Aki még nem fogyózott, mert nincs szüksége rá, ne ítélje el, mert fogalma sincs róla, hogy milyen nehéz ez az egész. A másik meg az, hogy nagyon sokan sok mindennel kísérleteznek (Norbi is leírja a könyvében a kudarcait), amíg meg nem találják a nekik legmegfelelőbb módszert. Ettől nem kell egy ember elítélni, megbélyegezni. Ahogy már írtam, ha olyan magától érthetődő lenne, hogy hogyan lehet tartósan fogyni, akkor itt most senki sem tenne fel kérdéseket és sokkal kevesebb lenne a kövér ember is. Norbi próbált egy olyan rendszert alkotni, ami a legtöbb embernek ideális (akár még terhesség és szoptatás alatt is alkalmazható, ami a legtöbb más módszerről nem mondható el). Egyébként nem tartom igazi érvelésnek, hogy "nekem egy dadogós 160 cm-es rendőr ne beszéljen az egészséges táplálkozásról". Ez a beszélőt minősíti. Senki sem tehet róla, ha dadog vagy ha csak 160 cm-esre nőtt. Ugyanúgy ember. Nem tudom, hogy miért támadjátok...Norbi abszolút nem mond ellent az egészséges táplálkozás alapelveinek.
2010. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!