Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok nekem Update-tel...

Írnátok nekem Update-tel kapcsolatos sikersztorikat?

Figyelt kérdés

Hogy ne menjen el a kedvem tőle :D

Egyébként ha kell valakinek,itt egy link,ahonnan az Utolsó titok c. könyvét lehet letölteni pdf-ben.

Legalább fél napig kerestem :S


2010. jan. 22. 16:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: bár nem élek Magyarországon már, így nem tudom nyomon követni a napi eseményeket, én nem tudok róla, hogy Kunovics Katinka újra 120 kilós lenne vagy Kovi 140...tudtommal Katinka 70-80 kiló körül van, ami baromi nagy eredmény ahhoz képest, amilyen régen volt. Arról meg nem Norbi tehet, ha ezek az emberek feladják ezt az életformát...
2010. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. jan. 22. 17:59
 13/18 A kérdező kommentje:

17:53

igazad van,a Katinka azt hiszem nem hízott vissza a Kovit meg nem tudom,róla nem igazán lehet hallani mostanában

2010. jan. 22. 18:06
 14/18 A kérdező kommentje:

letöltötte vakai a könyvet?

volt értelme belinkelnem?

2010. jan. 22. 18:08
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly láttam a Vacsoracsatában online és akkor még Kovi is ugyanúgy tartotta a súlyát...egyébként meg ez olyan meddő vita. Akármilyen életmódot követhetsz, ha feladod, vissza fog jönni a túlsúly. Ezért jó az Update - ha egyszer megszokod, könnyű betartani. Ne hallgass a rosszindulatú emberekre! Irigyek, mert nem ők találták ezt ki, nem ők szedték meg magukat. Az igazság az, hogy utólag könnyű okosnak lenni és azt mondani, hogy ez a rendszer milyen egyszerű alapelveken nyugszik. Ha már valaki kitalálta, kifejlesztette, akkor nagyon könnyű így nyilatkozni. Az egészséges táplálkozás nem arról szól, hogy egyél kevesebbet. Ahhoz az nem elég. Sok kövér ember van, aki abszolút nem eszik többet a soványaknál, csak nem jó dolgokat eszik és nem jó időben (meg egyesek nem jó mennyiségben).
2010. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bár én nem használom a módszerét(ami késik nem múllik),azt viszont jól mondja,hogy nem megvonni kell a pékárút magunktól,és a cukrot,hanem délelőtt fogyasztani.Több fogyókúrás műsort is láttam hallottam ,olvastam a témában,mindenhol ezt mondják.Annyi a különbség,hogy kitolják 2 órával az engedélyezett időt.Tehát négyig lehet szénhidráto,gyümölcsöt fogyasztani.
2010. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16:50-es vagyok, én letöltöttem, köszönöm, ez a rész még nem volt meg.:)
2010. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szívesen :)
2010. jan. 22. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!