Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől hízhatok?

Ettől hízhatok?

Figyelt kérdés
Fogytam majdnem 20 kilót és a súlyomat szeretném tartani. Az a problémám, hogy mióta befejeztem a fogyókúrát, azóta olyan sokat tudnék enni... Egészséges kajákat eszem csak, de most este is kivettem magamnak az esti grillcsirkének a fél mellét salátával, ez fért bele a mai keretembe még, de nem bírtam ki ettem még a combjából is. Ettől lehet hízni, ha valaki ilyen ételből eszik kicsit többet egy nap?

2014. okt. 5. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

én tegnap többet ettem mint szoktam ma kevesebbet.. mindenkinél így van

egyik nap többet eszik 100-300kalóriával vagy többel másnap meg kevesebbet vagy harmadnap tökmindegy és így az egyensúly meg marad

de ha tartósan többet eszel akkor hízol

amúgy lehet azért mert koplaltál egyébként nem fogyókúrázni kell hanem normálisan enni + sport én pl megettem 42deka csirkemellet 18deka salátával "hűdesok" számold csak ki mert mégsem +sok fehérje ami tökjó

lány/19

2014. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja és nem egyszerre hanem 3részre osztva és párolva

isteni

2014. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ugyanígy ettem mikor fogyni akartam csak kevesebbet, szóval igyekeztem egészségesen leadni és szeretném tartani is. Már egy pár hónapja súlyt tartok, nem értem mitől vagyok mostanában éhesebb :)
2014. okt. 5. 22:57
 4/4 anonim válasza:
Nem gond ha néha eszel de ne egyél hozzá kenyeret
2014. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!