Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi fér bele az étrendbe, ha a...

Mi fér bele az étrendbe, ha a fogyás helyett inkább a formásítás a cél?

Figyelt kérdés
Eddig már fogytam 20 kilót. Még van rajtam szerintem kb 10 kiló felesleg, de jelenleg inkább a formásítás lenne a célom, mert narancsbőrös vagyok és olyan "löttyedt". :D Minden nap szobabiciklizem és tornázom (súlyzós), illetve fogok majd járni futni is. A diétába kicsit beleuntam már, így a kalóriamegvonás helyett jelenleg inkább próbálok egészségeset enni, de keveset. Viszont az ilyen jellegű diétába mi fér bele? Olyanokra gondolok, hogy pl. joghurt, tej, müzli... Ezeket a fogyásom alatt nagymértékben megvontam magamtól, de vajon továbbra sem szabad ezeket ennem?
2014. okt. 6. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A kalóriabázis.hu oldalán nézz utána, a fórumban hozzáértö emberek tudnak segítséget adni az étrendhez is meg a sporthoz is.
2014. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez mint eddig csak kicsivel több. Mondjuk ezektől nem fogsz formásodni, mert gondolom a torna alatt azt érted, hogy otthon lötyögsz 2 kilós súlyzókkal. Sok fehérjét kell enned. Tej, joghurt belefér, de csak natúr, viszont tehetsz bele például gyümölcsöt.
2014. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Osynho ***** válasza:
48%
Eleve nem jól kezdted. A kalóriamegvonás teljes hülyeség, akkor is, ha fogyni akarsz. Nyilván kalória mínusz szükséges, de éhezni tilos, napi 5-6x érdemes enni és nagyon nem mindegy miből viszed be a napi kalóriamennyiséget. A lötyögősség pont abból ered, hogy sok izmot vesztettél a fogyókúra miatt. Formásításhoz kalória plusz kell, és sok fehérje. Ilyenkor nyilván nem fogysz. És az izomfejlődéshez rendes terhelés kell, nem elég kis súlyzókkal játszadozni, meg szaladgálni. :)
2014. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!