Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen alakból ilyen? Lehetséges?

Ilyen alakból ilyen? Lehetséges?

Figyelt kérdés

160 cm és 61 kg vagyok. Már fogyásban vagyok. Egy éve 70-71 kg voltam, elkezdtem vizet inni és valahogy lement rólam 5 kg így 66 kg lettem. Amióta (2-3 hónapja) rendesebben fogyózom (egészségesebben eszem, napi 3l víz, sok gyümölcs, szobabiciklizés egy héten 4-5x,..de vannak leállásaim sajnos volt amikor 2 hétre, vagy 1 hétre leálltam mert lusta voltam :/ ) azóta lefogytam még 5 kg-ot így most 61 kg vagyok.


Most 61 kg-osan kb így nézek ki:

[link]


Az álomsúlyom 52 kg, kb így néznék ki:

[link]


De ezután még formásítani szeretnék, és ilyen szeretnék lenni:

[link]


Ezt így összesen 4 hónapra tervezem. Heti 1 kg fogyással kb július elejére letudnék fogyni 52 kg-ra. Ez így 2 hónap lenne. És 2 hónap alatt szeretnék eljutni a 2. képről a 3.ra, hogy sulikezdésre úgy nézzek ki, de nem hiszem, hogy sikerülne. :( Szerintetek összejöhet? Ha igen hogyan?...13/L (és ha lehet nem kérek, ilyeneket hogy "ennyi idős korba még nem kéne fogyókúráznod".) A válaszokat előre is köszönöm! :)



2013. máj. 6. 19:25
 1/5 anonim válasza:
Hajrá! :) Én nagyon nagyon nagyon szorítok neked! :)
2013. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. szerintem meglehet. egy ideje már edzem. szívesen összeállítok neked egy edzéstervet,hogy elérd a célod. egyébként van benne valami amit mondasz. ennyi idős korban a legjobb elkezdeni ! :) írj privit ha érdekel. :)
2013. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :) 2.: ment a privi. :)
2013. máj. 6. 19:54
 4/5 poiu ***** válasza:
Szerintem nem lehetséges. Nagyon szép nőies alkatod van, ezt sporttal tudod farigcsálni, de a csipőd szerencsére megmarad :-)
2013. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, 65 kiló voltam, most olyan vagyok mint a legalsó kép, talán még véknyabb is. szóval igen, lehetséges.
2013. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!