Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulhatok meg...

Hogyan szabadulhatok meg ennyire nagy súlyfeleslegtől hatásosan?

Figyelt kérdés
Jelenleg ott tartok, hogy 40-50 kilótól meg szeretnék szabadulni. A 90 napos diétával tervezem kezdeni, mit javasoltok utána? (a 90 napos és az egész fogyókúra mellett alap, hogy minden nap edzenék)
2014. okt. 18. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Csináltam a 90 napos diétát , amit leadtam vissza híztam 1 hónap alatt. És lehet hogy még sokat is mondtam.

Nem megy ez olyan gyorsan , 1 héten 1kg ez lenne az egészséges.

2014. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljes életrend változtatással és felére csökkentett evéssel.
2014. okt. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mozgás, a sport nem mond semmit?
2014. okt. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 90napos nem jó, normális diéta kell! Kerüld a mű- és szétcukrozott kajákat, csökkentsd a gyors szénhidrátokat. Ha ekkora felesleged van, jól jönne az orvos is (hormonzavar), meg egy pszichológus, mivel nagy a valószínűsége, hogy kompenzálsz valamit az evéssel.
2014. okt. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó ez a kompenzálás hülyeség. Én szimplán csak azért híztam el, mert szeretek enni és anyám mindig finomat főzött, és ez gondolom a legtöbb embernél így van. A másik meg, hogy unalomból eszik az ember. Kérdésre a válasz: Kevés zsírt és szénhidrátot kell enni sok fehérje mellett. Amiket ajánlott enni: Sovány húsok, halak, rizs, teljes kiörlésű dolgok, zab, sovány túró, zöldségek.
2014. okt. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

90 napos szart sem ér


táplálkozz egészségesen és kezdj el mozogni

egyél jó minőségű fehérjét, szénhidrátot, zsírokat, kerüld a félkész + készételeket (minél kevésbé feldolgozott valami, annál egészségesebb és táplálóbb, kevesebbtől is jól laksz), a cukrot, fehér lisztet stb., neten elég sok infot megtalálsz, ami segít az életmódváltásban

ja, és soha de soha ne menj alapanyagcsere szükséglet alá kalóriában


férjem is úgy fogyott 50 kilót (120 körül volt, most 70), hogy egyszer sem koplalt vagy éhezett, és nem is gyengült le

ami nehéz, hogy sokat kell tervezni + főzni, de legalább normálisan fogysz le

2014. okt. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5. Érdekel a pszichológia, így sokat olvastam a témában, bizony sokan azért híznak el nagyon, mert pl. édességgel jutalmazták őket, kajamegvonással bűntették, mindig mindent meg kellett enni a tányérról, a családi étkezések alkalmával voltak boldogok, ezt akarják visszahozni stb.

Könnyen lehet, hogy te is valamilyen lelki ok miatt szeretsz annyira enni. Ezt szinte sosem veszi észre magától az ember.

2014. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nem kis feladat lesz ennyi kilótól megszabadulni.Olyan programot érdemes választanod, ami már bizonyítottan működik, közben nem éhezel és minden szükséges vitamint, tápanyagot megkap a szervezeted, nem intenzív, de folyamatos, valamint utána nem jön a jojó effektus és még több kiló ugrik fel.Az is jó, ha meg van hozzá az orvosi háttér.Érdemes egy méregtelenítéssel kezdeni.A napi rendszeres mozgásra és sok folyadékfogyaszásra is szükség van.Az elért eredmény megtartásához viszont életmód váltásra van szükség, ami a porgram alatt ki is alakul.Ezzel már sokan és eredményesen szabadultak meg a felesleges kilóiktól.Még az sokat segít, ha nem egyedül fogyózól, hanem csapatban, az is sok támogatást tud nyújtani.Sok sikert Neked és kitartást!
2014. okt. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!