Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy nem...

Miért mondják, hogy nem szabad minden nap mérni a súlyunkat?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten motivál, hogy sûrûn mérem magam, ha kimarad 1 hét, félve lépek rá, meg nem is örülök a fogyásomnak.
2014. okt. 24. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ha esetleg 3 dekával többet mutat a mérleg, mint vártad, akkor csalódhatsz, holott mondjuk csak a három dekányi gyümölcsöt mérte a mérleged. Emiatt vagy borul a diéta, vagy túl szigorú leszel magaddal szemben, és elveted a sulykot. Az ilyen állandó méregetésből hamarosan megszállottság lehet, meg evészavarok.
2014. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert a test nem egy gép, nem egy lineáris szerkezet. Én speciel rohadtul nem értek hozzá, de azt tudom hogy millió dolog tudja befolyásolni. Hamis értékeket kaphatsz ha sűrűn méred magad, megijedsz még kevesebbet eszel, még jobban belassulhat az anyagcseréd. Persze nagyon nem lehet általánosítani, ha neked jó mérd magad mindennap, nincsenek standardek mindenki magából indul ki.
2014. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy nekem ez segített abban, hogy többet egyek és ne koplaljak. :D
2014. okt. 24. 20:40
 4/5 dromedarbalu ***** válasza:

Én pl naponta többször is megmérem magam!

Én immáron 26 kilótól szabadultam meg :)

(98-72)

2014. okt. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismerd be, hogy megszállott vagy! :P
2014. okt. 25. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!