Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek az értékek...

Szerintetek ezek az értékek milyenek? Kell még fogynom?

Figyelt kérdés

165cm/56,5kg


mell:88cm

derék:67cm

csípő:88cm

comb:51cm

kar:24cm

testzsír-index:14%


2x/L


2014. okt. 25. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

ne másoknak akarj megfelelni, mert akkor egész életedben szenvedni fogsz, azon fogsz állandóan aggódni, hogy mások mit gondolnak rólad


nézd bele a tükörbe, ha elégedett vagy azzal amit látsz már nem kell tovább, ha nem vagy akkor még kell fogynod, ennyi az egész

2014. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az a testzsírszázalék valós lenne, már nem menstruálnál.
2014. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írják, ezzel a testzsírindex-el már rég nem menstruálnál.
2014. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát pedig ennyit mért a gép (ilyen magasságot, súlyt, pulzust, stb-t mérő csodamasina), állítólag jól mér (persze, nyilván nem vallanák be, ha nem, mert fizetős), 3-an mértük meg magunkat egymás után, a többiek elég hihető értéket kaptak, csak én nem.

tegnap meg megmértem egy mérleggel, ami testzsírt is tud mérni, az 13,9%-ot írt.

gondoltam, hogy elmegyek egy nagyobb konditerembe, és ott is megmérem, de ott is csak olyan gép van, amivel először mértem. úgyhogy nem tudom, de szerintem valami nem stimmel.

2014. okt. 26. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:
10%-on is menstruálnak a lányok. amúgy ha a testzsír érték valós, akkor nagyon szálkás vagy és jól nézhetsz ki és brutálisan izmos vagy :O de derék alapján viszont van rajtad felesleg, úgyhogy nem lehet olyan valós. képpel többre jutnánk :) de sztem kell még fogynod
2014. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rám az ilyen gépek mértek már 4%-ot, 5%-ot és 9%-ot is :D sztem elég pontatlanok
2014. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!