Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amióta lefogytam és még...

Amióta lefogytam és még fogyózom is, mert van még rajtam bőven felesleg nagyon fázom, mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

Eddig fogytam 10kg-ot, még mindig van rajtam bőven, de azóta annyira fázom, vacogok, ráz a hideg. Most is 1 nagy hosszú ujjú póló+ vastag pulóver, nagy vastag zokni van rajtam, 22 fok van, de liba bőrözök,ráz a hideg, hidegek a végtagjaim, lila a kezem, szám

Mit tudnék tenni ez ellen? Mert ez így nagyon rossz egész nap, és egész nap így állni a megállóba, menni akármerre hogy didergek.


2014. okt. 26. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Én is így vagyok ezzel. Előtte is fázós voltam, de 15 kiló fogyás után ez olyan extrém lett, hogy én már most téli nagykabátban, sálban, sapkában és kesztyűben mászkálok. És rettegek a téltől... :S
2014. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért van így, de nem hiszem, hogy a fogyáshoz köze lenne. 110kg-ról fogytam le 84 kg-ra (186 cm vagyok), 22°C van itt bent, a feleségem most is "szekál", hogy vegyek fel már valamit, ne boxeralsóban mászkáljak a házban (póló is van rajtam). Pedig most fürödtem, nemrég értünk haza egy laza 5 km-es kocogásból. Kint sem fáztam, pedig csak egy pulóver és egy hosszú nadrág volt rajtam, kint pedig max. 8°C van. Mozogj valamit, attól kimelegedsz :)
2014. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Zsír szigetel.
2014. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva, Ti mennyire vagytok vékonyak, hogy fáztok, régebben pedig nem?

Remélem, ilyen gondom nem lesz, egyelőre még sok háj van rajtam, 163/69, speciel ez hőérzet szempontjából pont olyan, mint a 84. 18.5 fok van a szobámban, hosszú ujjú pólóban melegem van, igaz, nemrég lent voltam az igen meleg konyhában, majdnem 20 fok van, de többnek hat, mert épp sajtos puffancsot sütünk :)

Az oké, hogy nem vagyunk egyformán fázósak (s én is tudok fázni fáradtan vagy kialvatlanul vagy rosszkedvűen), de sokszor olvastam, hogy fogyás után fázni kezdtek, de valami extrém mértékben...

2014. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80 kg vagyok, de meg nyaron is faztam :) 40 fok idealis nekem.
2014. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én 167 cm-hez most épp 50 kiló vagyok. De voltam már 47-48 is, azt szeretném visszanyerni.

A fázás kb. 52 körül kezdődött, azóta folyamatos.

Cserében viszont nyáron a kb. 40 °C-ban, amikor mindenki más szenvedett, én remekül éreztem magam.

2014. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!