Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap kezdtem el a fogyokuram...

Tegnap kezdtem el a fogyokuramat, de folyton ehes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Regen mindig nassoltam, viszont most, hogy se tesztat, se edesseget nem eszem, egy oraval etkezes utan mar ehes vagyok.
2014. okt. 27. 14:49
 1/5 anonim válasza:
Egyél egy kis kenyeret vagy valami ilyesmit valamit mindenképpen enned kell.
2014. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#2: Nyilvan, fogyokurahoz kenyeret kell enni...


Kerdezo: foglalkozz massal, mert most is az evesen jar az eszed. Kosd le magad, lehetoleg olyannal, amihez nem 'jar' a ragcsalas, sutike, kekszecske, csokika, menj setalni, kelj fel a szamitogep elol.

2014. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez természetes dolog, velem is ez volt az első pár napokban.

Egy nagy adag finom zöldségtál benne főtt tojás/sült hús stb amiket szeretsz.

Túró egy kis fahéjjal kikeverve finom lehet, vagy túróval töltött alma egy kis vanília aromával finom, édességutáni vágy csillapító.

vagy 1-2 marék olajos mag, ami a szervezetet feltölti vitaminokkal és egészségesebb, mint a csoki, nápolyi.

Meleg tea egy kis citrommal.

Kitartás, pár nap és elmúlik.

2014. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igyál vizet!
2014. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 3. hozzászóló írt pár jó tippet :)

Nekem valamelyest nassként funkcionál a tea, a kávé (az egyben édesség is nálam, nem tudom üresen meginni, cukor nélkül még megy, de kókusztej vagy valami kell bele. ami nem gond), nyers zöldségétel (többnyire szójaszósszal és lenmaggal, dióval, egészen komolynak tűnik, pedig alig van benne kalória)...


De ha nem megszokás vagy íz utáni vágy miatti édességhiányod van, hanem konkrétan éhes vagy evés után 1 órával, akkor szerintem bíráld felül az étrendedet... Ez nem normális. Egyél többet vagy laktatóbbat.

2014. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!