Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokurara lenne szuksegem?

Fogyokurara lenne szuksegem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lenne egy kerdesem 15 eves lany vagyok 165cm es 65kg egezseges ez vagy mar tulsuly es mijen dieta segitene hogy minnel hamarabb lefogyhassak egy kicsitt?



2014. okt. 28. 20:36
 1/10 anonim válasza:
Ez még pont hogy normális de ha úgy érzed hogy ez neked már sok akkor hagyd el a kenyeret és az üdítőket . tudom ez hülyén hangzik de nekem már bevált :D
2014. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy mar kb 1 eve nem iszok uditot es semmi szensavas dolgot kenyeret is csak nagyon ritkan eszek
2014. okt. 28. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Magasságodhoz kicsit soknak tűnik a súlyod, ez tény.

Leírnád, hogy miket eszel?

2014. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsit soknak tűnik.. Én 167cm és 50kg vagyok. Szerintem egy 5-10kg-ot leadhatnál. De te tudod hogy érzed jól magad, meg nem lehet így látatlanba eldönteni.. lehet izmosabb vagy,és ugye az izom nehezebb mint a zsír. :)
2014. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a combombol szeretnek leadni es en is kb 5-10 kg gondoltam mert nem tetszik ahogy kinezek akikket ismerek azok mind azt mondjak hogy ez meg jo de en valahogy nem hiszem el az etkezesem valtakozo de rengeteg teat iszok napi minimum 3 cseszenyit de ez mellet eszek neha edesseget hust salatat meg igazabol mindent
2014. okt. 29. 09:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen teát? :) hízáshoz mindig a rossz étrend és a kevés mozgás vezet, ennek az ellenkezőjével lehet fogyni. Tini korban a lányok gyakran combosodnak meg vagy szednek fel hasra... nálam is így volt.
2014. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
zold teat,rozsa teat,bormentat es kamilateat ezeket szoktam a leggyakrabban inni
2014. okt. 29. 10:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Zöld teát meg borsmentát én is iszom :) Persze, sose raknék bele semmit... natúran a legjobb :D
2014. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link] ezt az oldalt ajánlom, nagyon faszán motivál a fogyásra a srác. írt mintaétrendeket is, meg kb mindent, amit tudnod kell a fogyókúrához. 1-2 apró dologgal is el lehet rontani, de nyilván ha egészségesen étkezel és minden szabályt betartasz, de nem fogysz, akkor valami betegség is állhat a háttérben, amit nem árt minnél előbb kideríteni.

Sok sikert!

2014. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi szepen
2014. okt. 29. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!