Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van esély a hízásra így?

Van esély a hízásra így?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve nem vacsorázok és szinte csak egészséges, tehát a fogyás szempontjából előnyös (zabpehely, sok fehérje tehát fehér húsok, tojás, túró ,zöldségek, gyümölcsök) ételeket fogyasztok. Reggelizek és ebédelek, hétköznap tízóraira gyümölcsöt szoktam enni, hétvégén elmarad a tízórai is. Arra gondoltam, hogy beiktatok egy vacsorát is, de csak sovány túrót mondjuk paradicsommal, paprikával, esetleg csirkemellsonkát tehát semmi szénhidrátdús. Viszont nagyon félek, hogy hízni fogok. Nyáron rengeteg gyümölcsöt ettem, akár estefele is, azóta ezt már abbahagytam.

2014. okt. 30. 15:52
 1/2 A kérdező kommentje:
a gyümölcsöket és a zöldségeket már nem a fehérjéhez gondoltam, bocsánat :D
2014. okt. 30. 15:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem leped túl a napi tapanyagbevitelt, akkor nem hizol. Ha kaloriatobblet lesz, akkor hizol. Mindegy, hogy mikor eszed.
2014. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!