Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy 1.5...

Hogyan érhetném el, hogy 1.5 hónap alatt leadjak 10-15 kg-ot?

Figyelt kérdés
Nem vagyok híve a koplalásnak, de ez most tényleg élet-halál kérdése. A szalagavatómon táncolok, és kiderült, hogy lesz benne emelés, ami igen nehézkesen megy, mert a páromnál jó 10 kilóval nehezebb vagyok. Szeretnék segíteni neki, így mindent megteszek, hogy leadjak annyi kilót, amennyit csak tudok. Nem érdekel, ha később visszaszedem, de addig a napig muszáj, hogy drasztikusan csökkenjen a súlyom. Mennyi kalóriát vigyek be, ha 170 cm-hez 75 kg vagyok?
2014. nov. 3. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1200-fehérje-hús, hal, tojás,túró, zöldség, némi kis alma,hogy ne legyen unalmas

3liter víz, 1 óra keményebb mozgás

1 hónap és minusz 8kg

2014. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
szia nekem sikerült hogy 1,5- 2 hónap alatt 10 kilót fogytam de én koplaltam.. ami azt jelentette hogy csak almát ettem abból bármennyit és bögrés levest és abból is megnéztem h a kevesebb kalóriájút egy hét alatt úgy össze szűkült a gyomrom h már nem éreztem magam éhesenek :) és őszintén nem bántam meg már egy éve tartom a súlyom és normálisan eszek :) Tehát nekem megérte a koplalás :DD
2014. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ha leadsz egy hónap alatt 15 kilót akkor le**ok egy lovat.

Amúgy a koplalás nem célravezető, úgy csak az izmaidat veszted el szép lassan, amik feszessé teszik a testet. Edd azokat amiket már valamelyik válaszoló leírt. Hal, zöldségek,sok ví,z kevés szénhidrát és semmi cukros üditő vagy mekis kaja. Ha ezek mellé mondjuk kocogsz napi egy órákat, akkor előbb utóbb meg fognak indulni a kilók is.

2014. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én nem értek egyet a 3. válaszolóval mert én úgy koplaltamh közben edzettem és lehet h egy kicsi lement az izmaimból de nem igen változtam meg...
2014. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kénytelen leszel ugrani az emelés pillanatában.
2014. nov. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sokan mondjak hogy koplalas utan visszahizol,hat nem tudom,en aprilisban korhazban voltam mert nem nagyon ettem es egy het alatt fogytam 6kg-t(azt azert hozzateszem hogy iszonyu rosszul is voltam nem egyszer nem ketszer kozben,ajulas hataran..),de lementem 75rol 69re,es nem kezdtem utana orult modon zabalni hanem fokozatosan no novelni a kaloriabevitelt es mozogni valamennyit,akar csak tempos seta. (178cm magassaghoz)

Szoval

nem tamogatom a koplalast,csak leirtam a tapasztalatom.Amugyis veszelyes jatek ez,mert ha most koplalassal elkezdessz fogyni konnyen rakaphatsz az izere",es beleeshetsz anorexiaba.(akkoris ha ez most lehetetlennek tunik)

Vigyazz magadra,es jo szallagavatot!:)

17/L

2014. nov. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok..az izomvesztes pedig..hat nyilvan vesztettem azt is,de en zsirban is erosen lattam maganon a fogyast,ahoy masok is,megjegyeztek mennyire le vagyok fogyva,az arcom is megvekonyodott stb..:) csak ennyit akartam meg.
2014. nov. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 angelside ***** válasza:

Szerintem ne akarj ilyen gyorsan ennyit fogyni, mert a bőröd nem fogja tudni követni ezt a "sebességet".


Utána meg teszed fel a kérdést, mit tudsz kezdeni a "megnyúlt" bőröddel.


Természetesen nem 100% hogy ez elő fog fordulni, de nagy rá az esély!


Mindent csak ésszel, és körültekintően.

2014. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Másfél hónap alatt úgy 6 kg fogyás lenne az ideális.

De mi hasznod egy ilyen "brutális" fogyókúrából?

Nem csak aznap emel fel a párod, sőt, az lesz az utolsó nap:S (Gondolom, addig is folyamatosan gyakoroltok...) Többet segítesz neki, ha technikailag segíted a párod (az emelésnél nem csak a súly, az emelt lendületvétele, tartása is sokat számít.) A táncoktató biztos tudna tanácsot adni.

2014. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Van egy bloggerlány, akinek az oldalát gyakran olvasgatom, ő nagyon otthon van ebben a témában, és ami még nagyon fontos, hogy nem a levegőbe beszélős fajta. A saját tapasztalatait, ötleteit teszi közzé, de nem az a típus, aki az észt osztja, miközben 15 kiló súlyfölösleg van rajta. Jól fogalmaz, és ha tanácsot kérsz tőle, szívesen fog segíteni: [link]
2014. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!