Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy 1.5...

Hogyan érhetném el, hogy 1.5 hónap alatt leadjak 10-15 kg-ot?

Figyelt kérdés
Nem vagyok híve a koplalásnak, de ez most tényleg élet-halál kérdése. A szalagavatómon táncolok, és kiderült, hogy lesz benne emelés, ami igen nehézkesen megy, mert a páromnál jó 10 kilóval nehezebb vagyok. Szeretnék segíteni neki, így mindent megteszek, hogy leadjak annyi kilót, amennyit csak tudok. Nem érdekel, ha később visszaszedem, de addig a napig muszáj, hogy drasztikusan csökkenjen a súlyom. Mennyi kalóriát vigyek be, ha 170 cm-hez 75 kg vagyok?
2014. nov. 3. 22:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Talán inkább a táncot kéne a képességeitekhez szabni.


Nem gondoljátok? Vagy a tánctanár elvárja mindenkitől, hogy rapid lefogyjon meg acélipari munkás izmokat növesszen aztán dörtidenszing meg minden?


Remélem azért van aki látja, hogy ez gáz...nehogy már ebbe a baromságba belemenj.

2014. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!