Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leginkább a hasamra hízok,...

Leginkább a hasamra hízok, mit kellene tennem, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, kétszer szültem, 163 cm, 60 kg. Nem sportolok, de mozgok sokat, egész nap talpon vagyok. Csak a hasammal van gondom.

Milyen ételek hizlalnak kifejezetten hasra, és milyen étel segíthet fogyni kicsit?


2014. nov. 12. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez genetika, nem az ételtől függ és mással sem tudod befolyásolni.
2014. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tudom, hogy genetika, mert anyum is ilyen testalkatú volt, és 30 felett hízott el, főként hasra. :(

Szeretném elkerülni.

2014. nov. 12. 22:24
 3/15 anonim ***** válasza:
ugy tudod elkerulni, hogy nem eszel annyit. Nincsennek kifejezetten hasra hizlalo etelek, a szervezeted donti el, hova raktarozza a felesleges kaloriakat. Neked a hasadra.
2014. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És ezt a kérdést egy harmincéves, kétgyerekes családanya teszi fel...Még 16 éves tinire azt mondanám, hogy talán. Nekem barna hajam van, én mit tegyek hogy szőke nőjön alapból a barna helyett? Na ez is kb ugyanilyen kérdés.
2014. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

azért láttam értelmét, hogy kiírjam a kérdést, mert vannak ételek, amik kifejezetten bizonyos testrészekre, vagy szervekre hatnak.

Egyszer valahol olvastam például olyat is, hogy akik inkább hasra hajlamosak hízni, azoknak az alma evés segíthet sokat, akik meg fenékre, azoknak a körte tehet jót.

És, mivel szerencsés genetikával rendelkezem, eddig semmi gondom nem volt, bármiből bármennyit ehettem, ezért fogalmam nincs a diétákról, vagy fogyókúrákról. Emiatt teszem fel ezt a kérdést 30 évesen, és nem 16 évesen.

De azért köszi utolsó a lebecsmérlést, erre mindig szükségem van!

2014. nov. 13. 13:09
 6/15 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok. Ha tényleg igaz hogy vannak ételek amik különféle testrészekre okoznak hízást, akkor visszaszívom amit írtam és elnézést kérek.
2014. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem léteznek olyan ételek, amelyek bizonyos testrészekre hízást/fogyást erősítik. Ha hasra vagy hízékony, akkor oda fogsz hízni.
2014. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

emiatt az almás-körtés cikk miatt gondoltam, bár azt is ki tudja, ki írta...

És mert tényleg nem értek a dietetikához.

Persze nem azt gondolom, hogy valamit megeszek, akkor ez vagy az történik, csak úgy általában, mint ahogy minden hat ránk, amit megeszünk.


Köszi!

2014. nov. 13. 14:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kell minden hülyeséget elhinni. Ez is az a sok közül. Ezen nem tudsz változtatni, mármint hogy oda hízol a legjobban. Csak úgy hogy odafigyelsz a helyes egészséges táplálkozásra és mellette heti 3x 4x végzel testmozgást. Ez genetika.
2014. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"akik inkább hasra hajlamosak hízni, azoknak az alma evés segíthet sokat, akik meg fenékre, azoknak a körte tehet jót. "


Butaság.

2014. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!