Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha diétáznom...

Mit csináljak, ha diétáznom kellene, de állandóan éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Van rajtam kb 3-4 plusz kiló (hasamon) ezt le szeretném adni, és azt olvastam, diétázni is kell az edzés mellett, hogy hatásos legyen. Viszont az van, hogy nagyon szeretek enni, sokat, és bár nem vagyok olyan nagyon hízásra hajlamos, jó lenne bevezetni hogy kevesebbet egyek meg diétásabban. a kérdésem az lenne, hogy mi az, amit korlátlanul ehetek? van hogy két három adagot is megeszek az ebédből, mondjuk spagettiből (az a kedvencem) de tudom a tészta is eléggé hizlal.. nem tudom mit tegyek, ha éhes maradok ebéd után, mert nekem nem elég egy kis adag... levesből is nagyon sokat tudok enni. mindenfélét írnak a neten, nem tudom, mit ehetnék, mikor megéhezek akár este 11kor... gyümölcsöt szabad? vagy nyers répát? vagy abonett kenyeret? vagy mit? és mire figyeljek, mikor mit egyek és hogyan? (reggeli, ebéd, vacsi)

2014. nov. 22. 11:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
haraguj=haragudj
2015. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!