Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 12 éves lány vagyok 153...

Dominika44 kérdése:

Egy 12 éves lány vagyok 153 cm és 53 kg kb.3 hét alatt 13 kg-ot szeretnék fogyni, de minimum 7-et. Utána olvastam pár dolognak, de azért kéne még egy két ötlet. Ha van valami ötletetek légyszíves lássatok el vele! Ötlet?

Figyelt kérdés
Szilveszterre szeretnék lefogyni.

2014. dec. 10. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne egyél kenyeret(szendvics: egy sonka, egy sajt és egy paprika szelet összefogva), cukros italokat teljesen hagyd ki (inni víz,tea cukor nélkül, egy kis méz mehet) - és egészségesen lemegy addig 3-4 kiló, és jól fogod érezni magad!
2014. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , és koplalni nem fogok. Azt tudom , hogy ennyi idő alatt nem fogyhatok annyit , viszont azért diétázni fogok , és többet is fogok sportolni. Nem kértem kritikákat , de elfogadom őket. Köszönöm a válaszokat :)
2014. dec. 11. 10:42
 13/13 anonim válasza:
Mozogj sokat és egyél egészséges kajákat :) Napi 3X sokat és igyál meleg sós vizet!
2014. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!