Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Bővebben lent.

Miért nem fogyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már 2 és fél hete diétázom. Tudom, hogy nagyon egyhangú, de minden nap ezt eszem:


Reggeli: 2in1 és egy banán

Ebéd: 150-180 gramm csirkemell + zöldségek

Uzsonna: 2-3 mandarin, narancs vagy kiwi

Vacsora: 2db virsli vagy 2 db tükörtojás minimális kókuszzsíron zöldségekkel (heti egyszer bűnözésképp sült alma 6-8 dkg sajttal)

Lefekvés előtt egy csésze mályva tea

Napi 20 perc otthoni torna és heti 2x egy kis futás


Mindezek ellenére SEMMI! Mit rontok el? Miért nem fogyok? Nem sokat szeretnék csak 2-3 kilót karácsonyig.... :(


2014. dec. 14. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Lehet, hogy nincs olyan zsírfölösleg rajtad, ami kóros lenne, amiből fogynod kellene, és ezzel az étrenddel pedig beviszed a szükséges tápanyagokat, energiamennyiséget.


Ha van rajtad 'felesleg', akkor megpróbálhatsz elmozdulni ketogén irányba. Irányítsd a testedet zsírfelhasználás felé, és ez csak magánvélemény lesz, de próbálj meg ne 20 percet tornázni. Én mondjuk 2 - 3 órát edzek általában egy nap, de 1 vagy másfél óra mozgásra azért szükség lenne (kevésbé aktív munkavégzés mellett)

2014. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem még "csak" két és hete diétázol.Légy egy kicsit türelemmel még nem telt el olyan sok idő.
2014. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen még csak bő két hete. Megpróbálok kicsit többet mozogni! De azért kicsit lehangoló, hogy dekára pontosan ugyanannyi vagyok (van, hogy több!), mint két hete. És közben éhen halok :D
2014. dec. 14. 14:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Mit értesz az alatt, hogy ketogén irányba?
2014. dec. 14. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Ne cukrot használjanak a sejtjeid, inkább zsírt és ketontesteket. Hiszen eleve zsírt akarsz veszteni.


Csak ugye ez erősen elrugaszkodik a megszokott táplálkozási szokásoktól, a hagyományos étkezés nagyon cukoralapú. Mondjuk a te étrendedhez képest nem lenne olyan nagy változás ez sem.

2014. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csodálkozom, hogy úgy érzed éhen halsz, mivel ez kevés kaja.

2 hét pedig semmiség, főleg, ha nincs 10-30kg felesleged.

2014. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megtennéd, hogy írsz nekem egy mintaétrendet, ha nem nagy kérés? Köszönöm! :)
2014. dec. 14. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!