Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy darabig koplalok utána...

Ha egy darabig koplalok utána pedig rendes fogyókúrába kezdek, akkor is izomból fogok fogyni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne koplalj. Ha koplalsz, a szervezeted bajt fog észlelni, és átvált raktározó üzemmódba. Ezáltal akármit eszel, azt zsírrá raktározza, hogy ínséges időkben tudjon mihez nyúlni, hogy ne halj éhen.

3 óránként kellene enned, (egészséges kajákat), hogy ne lassuljon be az anyagcseréd, heti 3-4x sport, és pikkpakk beindul a fogyás. Egyébként ez életmódváltás.

Diéta esetén pedig elkerülhetetlen az, hogy egy kicsit se fogyj izomból.

2014. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne koplalj, hidd el nem éri meg.

Ezt annyiszor kiellemezték már.., régen én is koplaltam 2 hétig lement 6kg napi 800kcalt ettem, utánna jött a zaba 2 hét alatt 2kg vissza is jött..

És én még szerencsés helyzetben vagyok, az tekintve hogy másoknak a duplája jön vissza.

Így vagyok 167cm és 60kg szeretnék fogyni, beiratkoztam aerobik edzésre heti 2*60Perc holnap lesz az első alkalmam, alig várom, nem egyedűl megyek úgy uncsi lenne, jön velem anya is, tehát elengedhetetlen valamilyen sport/mozgás, ha mással nem is de anyukáddal közösen is sportolhattok, szerintem nem rossz.

Amiket eltanulok ott, azokat ismételgetem itthon heti 1-2 alkalommal pluszba, meg eljárok lépcsőzni és futni.

Holnap kezdem mindezeket, és a zabát is felváltja holnaptól ez az étrend:

-Reggeli: 2 főtt tojás, 1főtt répa, uborka, ezeket

-Tízórai: 1 alma

-Ebéd:1 főtt tojás, 20dkg zöldség mix, 2szelet füstölt karaj sonka színhús nem zsíros!

-Uzsonna: főtt brokkoli vagy karalábé lesz még nem tudom de kb 20-30dkg

-Vacsora: 15dkg félzsíros túró 1dl kefírrel

Ezzel az étrenddel lehet fogyni, tele van tápanyaggal vitaminokkal.

Amint látod a legtöbb élelmiszer amit fogyasztok az a zöldség, tojás, színhús, gyümi, túró, kefír..kenyéféle max heti egyszer kétszer fog szerepelni az étrendembe, ja és olajos magvak dió,szotyi,... ezekből lehet tenni minimális mennyiséget joghurtokba is.

Remélem tudtam segíteni, hajrá! :)

Drukkolok neked, énis holnap kezdem :)

-Uzsonna:

2014. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Én is drukkolok neked!
2014. dec. 17. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden fogyokura jar izomveszteseggel, meg a szalkasitas is (bar azzal ablegkevesbe), a koplalassal veszited a legtobb izmot, siman lehet az ellvesztett suly fele(!) izom.
2014. dec. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Szerintem a koplalás az egyik legveszélyesebb fogyókúrás módszer. Én már rengeteget jojóztam, úgyhogy tudom milyen. Nagy nehezen leadod, minden szenvedéssel együtt, még a falat is kaparod az éhségtől, aztán egyszer csak elkezdesz normálisan enni, nem 1 kiló tészta, meg 6 hamburger, stb. csak úgy rendesen normálisan és hidd el fele annyi idő alatt visszajön, mint amennyi idő alatt lement rólad, mert ilyenkor tényleg védekező tartalékállásban áll a szervezeted. Én is 25 kg-ide-oda fogyogattam, most mondjuk lelki okok miatt 3 hónap alatt lement 20 kiló, most 178/48 vagyok és 1 hónapja kezdtem el használni rendszeresen az AB generatort és a Leg Magicat kb 1 héten 4-5 alkalommal esténként félóra kis pihivel. És nem győzök beállni a tükörbe, hogy mindennap meglepődök, hogy olyan izmok jöttek elő, amikről nem is tudtam, hogy léteznek. Nagyon durva, persze, lehet, hogy a túlzott lefogyásom miatt jobban, hamarabb meglátszódnak az izmaim, de tényleg léteznek. Én azt tanácsolnám neked, hogy ha szépen szeretnél fogyni, akkor elengedhetetlen mellette a sport, mert akkor a bőröd lógni fog és nem onnan megy le sok, ahonnan szeretnéd, tehát, hogy nem egyenletesen fogysz. De egy kis mozgással, fitnesszel bármi megoldható. Hidd el, nálam jobban senki sem utált tornázni, mint én, kb. minden tesi óráról a suliban felmentést kértem, hogy nem kelljen tornáznom, annyira utáltam, most meg alig lehet levakarni a gépekről. :)

2014. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!