Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék de nem telik...

Egy senki. kérdése:

Fogyni szeretnék de nem telik nekem külön ételre nekem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet fogyni szeretnék de azt kell ennem amit megfőz anyám vagy a párom. Nem telik nekem külön diétás ételre ráadásul mivel nem vet fel a pénz minket ezért örülünk ha van egyáltalán mit főzni nem hogy még válogatni mi egészséges mi nem az van amire telik. Én sajnos genetikailag vagyok kövér mert még a nevetés is hizlal, anyámék, a párom és az öcsém azt esznek amit és amennyit akarnak soha nem fognak elhízni az öcsém például 3x kieszik engem és nem sokkal mozog többet mint én és így is jó ha vasággyal együtt van vagy 50 kiló.

Én ezt egyszerűen nem érzem igazságosnak. Én miért vagyok más mint ők nekem miért kell ennyit szenvedni a súlyommal mikor ugyanazt eszek és csinálok mint ők???

Hogyan kéne diétáznom? Hogyan mozogjak többet ha nincs rá egyszerűen időm mert lefoglal a munkám?



2014. dec. 18. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme "diétás" ételeket enni, mert azzal esetleg fogyasz, de amikor újra elkezdesz normálisan enni, azonnal visszahßizod a dupláját.


Egyél abból, ami van, de figyelj oda, hogy betartsd a kalóriakeretedet (A kalóriabázis.hu-n ki tudod számolni azt, hoyg mennyire van szükséged és azt is, hoyg mennyi az, amit megettél) Ha megszokod ezt a rendszert, akkor bármilyen étrend melett le tudsz fogyni és meg is tudod tartani a súlyodat.

Persze nem ártana elkezdeni rendszeresen sportolni, mert anélkül elég löttyedt lesz az eredmény.

2014. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

" Én sajnos genetikailag vagyok kövér mert még a nevetés is hizlal"


ILYEN nincs, aki hízik, az azért, mert többet eszik, mint amennyire szüksége van.


"Hogyan mozogjak többet ha nincs rá egyszerűen időm mert lefoglal a munkám?"


Kifogást találni mindig lehet, az teljesen elképzelhetetlen, hogy nincs napi fél órád mozogni! Ez már akkor is összejön, ha ennyivel kevesebb idöt töltesz evéssel egy nap!

És a követketö kifogást is egyböl megelözöm: otthon, minden eszközz nélkül is lehet sportolni, nem kell hozzá sem pénz, sem elmenni valamerre.

2014. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És miket esztek általában? Nem biztos, hogy az rossz!

Egyél kisebb adagokat. Ne nassolj. Ne igyál cukros üdítőket, hanem vizet. Ne egyél unalomból, bánatból, stb.

Próbálj kevesebb kenyérfélét enni (ha sokat eszel) és több zöldséget. A zöldség nem is drága ráadásul.

Mozgásra is lehet időt szakítani. Ha csak minden másnap fél órát intenzíven mozogsz, már az is segít, főleg, ha eddig semmit sem csináltál. Tornázhatsz otthon, vagy futhatsz. Ezek ingyen is vannak.

2014. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kevesebbet kell enni es kesz.
2014. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező, továbbá Kedves kommentelők!


Ez első iszonyat fontos dolog az az hogy mit eszel!

Ha egészségtelenűl táplálkozik valaki, akkor az egyértelműen egészségtelen dolog, bár gondolom ezzel nem mondtam újat.

És ami egészségtelen az sok esetben KÁROS is nem véletlen nevezünk valamit egészségtelennek, ennek oka van.

És szerintem mindenek előtt az egészséget kéne előtérbe helyezni, nem a fogyást.

Baromira fontos mit eszünk, mert nemtudom belegondoltatok-e már, de amiket elfogyasztunk, azzal kezdeni is kell valamit, odabent.

Az egészsges kajákat, mind felhasználja a szervezet, de az egészségtelent idegen anyagként kezel, és ha nem olyan a genetikád hogy nem hízol akkor az ugrik zsírba.

Szóval szerintem nem mindegy mit eszik valaki abban a napi "x" kalóriában.

Szerintem kezdj el mozogni otthon is lehet és kutakodj az olcsó, egészséges élelmiszerek polcán!

2014. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért még kérnék a háziorvostól beutalót vérvételre a pajzsmirigy hormonokra. Alulműködés tud túlsúlyt okozni, kevés étel bevitel mellett is.
2014. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezért fölösleges azon kattogni mennyit eszik, ócska kaják hormonzavart okoznak, autoimmun pajzsmirigy gyulladással nem lehet fogyni, meg kell gyógyulni előbb.

Ezt nem írta a kalóriabázis?

2014. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!