Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ennyit és ezeket eszem...

Ha ennyit és ezeket eszem csak, le tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Diétázom, és hát én magam állítottam össze, hogy mit eszek és mennyit, viszont nem tudom, hogy ha ennyit eszek, akkor így le tudok-e fogyni... reggelire 1 natúr joghurtot szoktam, pár darab abonettel vagy egy szelet barna/rozskenyérrel és 2-3 szelet sonkával, tízóraira 4 db abonettet 4 szelet sonkával, ebdére csirkemellett szoktam (nem sültet), salátával vagy valami mással, vacsorára pedig kefírt, pár szelet sonkával.. ja és minden étkezéshez eszek gyümölcsöt (alma, narancs). Szerintetek ez így okés? Valaki lécci segítsen :D ja és mellé természetesen edzem.

2015. jan. 6. 20:53
 1/6 anonim válasza:
46%
Nagyon jo!!;)
2015. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem éri el a "bűvös 1200" kalóriát de ha alacsony vagy és nincs nagy túlsúlyod + nem végzel komolyabb fizikai munkát akkor elég lehet és fogyhatsz is vele
2015. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is rendben :)

Annyit mondanék, hogy az abonett helyett inkább válaszd a rozs/ barna/ graham/ stb kenyeret, mert az abonettet nem igazán lehet egészségesnek mondai, sőt.

2015. jan. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszöönöm, mindenkinek küldtem zöld kezecskét! :) rendben, akkor nem eszek majd olyan sok abonettet :D
2015. jan. 7. 13:25
 5/6 A kérdező kommentje:
egyébként igen, alacsony vagyok és nem végzek komoly fizikai munkát :D
2015. jan. 7. 13:26
 6/6 anonim válasza:
Igyál mellé napi 2 liter vizet, ez beindítja a fogyást :)
2015. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!