Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami nagyon gyors és nagyon...

Valami nagyon gyors és nagyon erős fogyókúrát le írna valaki? Részletek lent.

Figyelt kérdés
15 éves fiu vagyok, 185 cm magas 90-92 kg és sajnos nagyon látszik hogy kövér vagyok! Valami nagyon gyors és erős fogyókura kellene ami jó lenne egy hónap alatt legalább 10 kg le fogynék!! Valaki kérem segítsen! Ne törődjetek azzal amit fent írtam csak írjatok valami gyors és komoly fogyást!
2010. febr. 5. 23:49
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
87%
Gyors és erős _soha_ nem tartós! Fogyni akarsz vagy leadni? Nem mindegy. 10 kilót 4-5 hónap alatt tudnál leadni normális étrenddel úgy, hogy azt vissza se tudd szedni. Minden más már koplalás, és a koplalás megszüntetésével azonnal hízásnak indulsz, aztán még kövérebb leszel mint voltál.
2010. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

A kilók száma nem számít.


A zsírból kell leadnod, az viszont nem megy gyorsan. A gyors diéták a vízből és az izomtömegből visznek le, azaz nem leszel kevésbé kövér, de legalább beteg leszel.


Gyors és komoly fogyást egészséges étkezéssel és napi minimum 30 perces erőteljes testmozgással érhetsz el.

2010. febr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Unokatesóm (fiú), hasonló adatokkal mint te, 1 hónap alatt leadott 10 kilót, a Gastroyaltól rendelte a Norbi Updates menüt, és semmit nem evett csak azt amit hoztak, de jól bírta, bár azt mondta ő olyan könnyen hízékony-fogyékony fajta. Férjem meg egyszerűen elhagyta a vascsoraevést, és 2 hónap alatt neki is lement egy 10es.
2010. febr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
szükségem lenne már rá! Elég volt már hogy egy lánnak sem tetszek már évek óta! Elég volt már le fogok fogyni, muszály lesz! Akkor utolsó válaszoló azt a módszert meg fogom próbálni hogy nem vacsorázok mert oylan "pótvacsorát" is szoktam csinálni és már nagyon sokat eszel!
2010. febr. 6. 00:28
 5/21 anonim válasza:
72%
Szia! Szerintem a kalóriaszámlálós módszer a legjobb, mivel így minden ehetsz, és nem éhezel. Találsz a neten kalóriakalkulátort, hogy mennyire van szükséged naponta, és annak próbáld a felét enni. (Minden csomagolt kaján rajta van, hogy mennyi benne a kalória, a "kcal" jelenti azt. A nem csomagoltaknak a kalóriatartalmát pedig a neten megtalálod.) Nekem nagyon használ, igaz én 54 kg vagyok és 48 szeretnék lenni, szóval nem nagy a túlsúly, de 58ról indultam. Hogy milyen gyorsan fogysz, az viszont egyénfüggő, de ez a módszer hatásos! (Nekem az egészségtan-tanárom mondta az egyetemen!) Próbáld hosszútávon betartani, mert hatásos. Én nem sportolok mellé, de szerintem akkor hatásosabb, ha még sportolsz is. :) Sok sikert!
2010. febr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kössz! :) és a kenyér ugye nyente!?!?!!! :D
2010. febr. 6. 00:36
 7/21 anonim válasza:
100%
Fehér liszt anblokk nyente.
2010. febr. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

no cukor

no szénhidrát

no édesség!!!

no kávé ha esetleg kávéznál már!

edzés! kondizz, majd szépen átalakul a tested!

sok zöldség és natur csirke, ebből ehetsz többször is egy nap!

2010. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%

nem csak a kalória a lényeg hanem az inzulin szint is! ezért nem mindegy hogy mit eszel a culorba csak 4 kalória van 1 grammba magyarul ehetnél belölle de akkor megemeli az inzulinszinted és utána nincs zsírégetés!

a gyümölcsbe szintén van culor ugyhogy komoly diétánál azt sem szoktak fogyasztani!

2010. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
800-1000kaloriás étrend sport mikor már elérted a kellő súlyod szép fokozatosan 1500kaloriás étrendre váltasz és e mellet sportolsz ! legfontosabb az akarat erő! hajrá
2010. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!