Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami nagyon gyors és nagyon...

Valami nagyon gyors és nagyon erős fogyókúrát le írna valaki? Részletek lent.

Figyelt kérdés
15 éves fiu vagyok, 185 cm magas 90-92 kg és sajnos nagyon látszik hogy kövér vagyok! Valami nagyon gyors és erős fogyókura kellene ami jó lenne egy hónap alatt legalább 10 kg le fogynék!! Valaki kérem segítsen! Ne törődjetek azzal amit fent írtam csak írjatok valami gyors és komoly fogyást!
2010. febr. 5. 23:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nekem a szénhidrátszegény diéta vált be.

Sokat lehet olvasni róla a neten, sokak szerint nem jó, de ez azért van, mert nem jól csinálják. Sok hülyeséget is lehet olvasni róla, ami szintén nem igaz.

Az ideális súlyvesztés kb. 1 kg/hét eleinte, aztán ez csökkenhet.

2010. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! És melyik a legjobb sport? Melyik égeti leggyorsabban leg erőssebben a kalóriát?
2010. febr. 6. 12:27
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

a futás szerintem a legjobb, mozog mindened, minden megfeszül! de nem szabad túl hajtani magad.

a kalória bevitelnél meg hozzá tenném, hogy mindenkinél más! izom tömegtől is függ! az izmok égetik a kalóriát! egy izmos 100 kg-os ember többet éget mint egy dagadt 100 kg-s ember! még akkor is ha csak egymás mellett sétálnak!!!!

2010. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem akarom a többieket ismételni, de valóban a sok szénhidrát okozza az elhízást (és sok civilizációs betegség rizikóját: rák, szívbetegség stb stb)

A kávé egyébként egészséges, tehát az egy tévhit, hogy a koffein ártalmas. (Csak ne tejszínhabbal és cukorral).

Étrendnek pont a Te fiatal szervezetednek azt ajánlom, hogy nézz utána a paleolit táplálkozásnak. Ebben semmi hókuszpók nincs, egyszerűen azt kellene mindenkinek ennie, amire a szervezetét evolúciósan beprogramozták. És ennek természetes mellékhatása a tetsúly magától való beállása, az energikusabb lét, egészségesebb élet, és sok betegség kockázatának hosszútávú csökkenése.

A gyors fogyás megviseli a szervezetet. Én is csináltam még 4 éve, hogy szűztea kapszulával fogyasztottam magamat. Hatott, de dehitratálja a szervezetet. És nem is tartós az eredménye. Zsírégető sportnak a hosszútávfutás és a kerékpározás bizonyul a legjobbnak.

2010. febr. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Így van, a kávé sok szempontból egészséges, pár csészétől semmi bajod nem lesz. A koffeinnel kell csak vigyázni. Ha miatta rossz az alvásod, akkor vissza kell fogni.
2010. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nagy súlynál a futás megterhelheti az ízületeket, inkább biciklizz
2010. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz: szerintem azért a srác 185 magas és 92kg, akkor még nem egy zsírdisznó, hogy ne futhatna. Ez csak csekély súlyfelesleg.
2010. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát igen! Nem vagyok kövér póló, kabát alatt nem is nagyon látszik, csak engem zavar! De mostmár a segítségetekkel rá jöttem hogy nem kell gyorsan lefogyni! Csupán szinte csak mozogni! Hallottam egyik barátomtól(osztály társ) hogy ő 1 hónap alatt 5-6 kilótól szabadult meg, az étrendén semmit sem változtatott csupán csak sokkal többet mozgott!
2010. febr. 10. 16:17
 19/21 anonim ***** válasza:
Önmagában mozgással is lehet sokat fogyni, de az nagyon kemény meló.. Én egész nyáron bringáztam, 20-30 km-es kardiókat illetve 10km-es intervallumsprinteket (ez halálos:)). Na ez becslésem szerint olyan 2 kg-t dobott le rólam, de a többi 6 kg a diétától.
2010. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Kaposimonka válasza:

Kedves 15 éves fiú! Remélem már rég nem aktuális a kérdés, de ha valaki hasonló cipőben jár, akkor ajánlom ezt:


[link]


Én elkezdtem olvasni és egyszerűen csak "leutánzom" az ott írtakat. Nem fogyok olyan hatásfokkal, mint a blog írója, de szépen tudom tartani a heti 0.5-1 kg-os fogyást.

2014. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!