Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi bajom? Mar 2-2,5 eve...

Mi bajom? Mar 2-2,5 eve kuzdok. Van olyan amikor 1-2 hétig nem eszem szinte semmit. De van olyan amikor teljesen motivalatlan vagyok es ez két hétig tart. Most megint érzem, hogy nincs kedvem enni.50-51 kg es 166 cm 16L

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem :) Mi a baj? Enni akarsz és nem tudsz? Vagy nem akarsz enni?

A lényeg, hogy a súlyod tök jó a magasságodhoz, szóval annyira nem sikerült elrontanod magad ebben a 2 és fél évben.

Az semmiképp sem jó, hogy nem eszel.

Írd le naponta, hogy mit kéne enned vagy mit fogsz enni, és mikor, hogy az megfelelő mennyiségű, minőségű és változatos legyen. Aztán pedig ehhez a listához tartsd magad!

2015. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Depresszió, jó lenne kezelni, koplalás is egészségtelen.
2015. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 válaszoló! Igen ezt irtam ki. Mert 2 hétig nem eszem es akkor jol erzem magam mig ra következő héten telezabalpm magam.
2015. jan. 30. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!