Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha két hónapon át,500 kalória...

Ha két hónapon át,500 kalória körül eszek, akkor kb. mennyit fogok lefogyni?

Figyelt kérdés

Zöldségekre,gyümölcsökre,esetleg húsra gondolok.

95 kg vagyok(F)

És azt ne írjátok,hogy ha 2 hónap után bezabálok,akkor visszahízom,mert tudom,oda fogok figyelni.


2015. febr. 3. 09:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Még kórházba is kerülsz...
2015. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Így csak izomból fogsz fogyni, a zsír rajtad marad és igen vissza fognak jönni a kilók, de az már nem izom lesz hanem még több zsír.

És ehhez nem is kell bezabálni, elég ha csak elkezdesz kicsit többet enni, (szóval nem úszod meg azzal hogy nem jársz mekibe) azonnal szaladnak majd fel a kilók.

De amúgy se bírnád ki 2 hónapig 500 kcal-val. Ha te vagy az az 10000-ből 1 aki mégis megállja akkor meg a mentő visz majd el mikor összeesel, szóval inkább bele se kezdj.

2015. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
akkor hogy kell normálisan lefogyni?? Segítsen már valaki.
2015. febr. 3. 11:01
 4/17 A kérdező kommentje:
vagy ahhoz nem értetek? Mennyi idősek vagytok?
2015. febr. 3. 11:04
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön megsértődni, tudjuk hogy az igazság fáj de el kell fogadni. írd be ezt a keresőbe: "amit a zsírégetésről tudnod kell"
2015. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm kalóriaszámolással és rendszeres sportolással fogyott, és tartani is tudja. Valóban túlsúlyos volt, és nem esett át a ló túloldalára.
2015. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi vagyok,tényl3g értetek e hozzá.

Ez olyan irritálò..valaki le akar fogyni,és egyből negativ kommenteket kap..'ugysem tudod' ezt meg azt,ez nagyon fel tud idegesiteni. Nemigen segitettetek...

2015. febr. 3. 11:26
 8/17 A kérdező kommentje:
Az sportolásnak számít,ha egy héten 5x futok fél óràt?
2015. febr. 3. 11:29
 9/17 anonim ***** válasza:

A futás jó, ha bírod, én több helyen olvastam, hogy heti 3x1óra is ideális, meg persze mindenkinek más sport jön be, és közben hagyod pihenni a szervezetedet.

Anyukámnak nagy túlsúlya volt, ő nem bírta az azonnali nagy terhelést - nem is lett volna szabad, így is megártott a lábának a súlytöbblet -, nála először sétálással indultunk, de rendszeresen, ma már tornavideókat keres youtube-on, és arra tornázik, és ő is változtatott a korábbi étrendjén (neki muszáj is volt, mert összeszedett egy kis cukorbetegséget is, mára csak a diétát kell tartania). Ő is sikeresen fogyott.


A rendszeresség a lényeg, és a fokozatosság a mozgásban, ha egyszerre terheled, azt nem bírja, illetve emellett az étrend. A katonaságnál is alkalmazzák egyébként a kalóriaszámlálást, csak ott nem a fogyókúra a célja nyilván, de a barátnőmnél fogyókúrára is bevált. Vannak erre szakemberek, meg weboldalak, akik/amik tudnak segíteni, hogyan számold ki.

2015. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ha nem hiszed, nem lehet 500 kalórián élni. Amit csinálni akartál az nemcsak baromság de veszélyes is, mégis mit vártál?

Amit írtam az egy egész könyvnek a címe, ennél többet mit segítsek? Olvassam is el helyetted?

2015. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!